
Акумуляторна батарея літієва для ДБЖ Must 24V (25,6V) LFP15-24100 100Ah, 2.61KWH LiFePo4
17 023,89 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-LFP15-24100
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ПО ПРОМОПЛАТІ ТОВАР НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ.
АБО ПЕРЕДПЛАТА НАРАХУНОК ТОВ АБО НАКЛАДЕНИМ
Акумуляторна батарея Must 24V (25,6V) LFP15-24100 100Ah, 2.61KWH LiFePo4 , Струм заряду 20А, Струм розряду 50А, 6000 циклів, 240 х 522 х 219 мм ; Вага. 22,5кг
LP15-24100 - це літій-залізо-фосфатна (LifePO4) акумуляторна батарея на 24В 100 Ач (2560 Вт*год) від компанії Must Power із вбудованою системою керування батареєю (BMS - Batery Managmenet System), яка забезпечує рівномірну зарядку-розрядку АКБ, захист від глибокого розряду і перенапруги комірок, захист від перегріву. У батареї використовуються нові комірки від компанії EVE.
Даний тип АКБ має більш тривалий термін експлуатації (> 6000 циклів заряду-розряду), низькі показники саморозряду, компактний розмір і меншу вагу, а також володіють високою струмовіддачею і зарядною здатністю порівняно зі свинцево-кислотними АКБ. Широкий діапазон робочих температур -20 ~ +60°C.
Переваги:
•LiFePO4 забезпечує більш тривалий термін служби, ніж інші літій-іонні підходи;
•На відміну від інших літій-іонних, LiFePO4 акумулятори, як і нікелеві, мають дуже стабільну напругу розряду;
•LiFePO4 акумулятори мають нижчу швидкість розряду, ніж свинцево-кислотні або літій-іонні;
•LiFePO4 елементи повільніше втрачають ємність, ніж літій-іонні (LiCoO2 [літій-кобальт оксидні],
•При тій же ємності вага літієвих батарей становить 1/3 ваги свинцево-кислотних батарей.
АКБ повністю герметичний і може експлуатуватися в будь-якому положенні, не токсичний і безпечний. Виробник залишає за собою право будь-якої миті, без обов'язкового повідомлення, вносити зміни в характеристики, що не погіршують якість товару. У партії, що поставляється, допускається паралельне підключення до 4-х батарей.
LP15-24100 застосовуються в системах накопичення енергії та резервного живлення.
Щоб підключитися до АКБ за допомогою мобільного додатка необхідно встановити мобільний додаток XiaoXiangElectric, також перед підключенням необхідно зарядити АКБ.
Характеристики:
· Бренд: Must
· Технологія: LiFePO4
· Тип АКБ: Літієвий
· Номінальна напруга: 25,6 В
· Номінальна ємність: 100 A*год
· Ресурс: 6000+ (80% DoD )
· Максимальний струм розряду: 100 А
· Напруга глибокого розряду: 10.8 В
· Напруга заряду: 14,6 В
· Максимальний струм заряду: 100 А
· Температура зберігання: -5~35 ℃
· Матеріал корпусу: АБС+ПК
· Розмір (Д x Ш x В) : 502*186*243 мм
· Вага: 21 кг
· Підключення: Паралельне підключення до 4-х батарей
· Гарантія: 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 25.6 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.5 кг |
| Висота | 219 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 522 мм |
- Ціна: 17 023,89 ₴





