
Інфрачервоний обігрівач підлоговий Kumtel KS-2710, 2800 Вт, термостат, 25-30 м, кварцевий
2 272,31 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-KS-2710
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Інфрачервоний обігрівач KUMTEL KS-2710 2800Вт це переносний інфрачервоний обігрівач, виготовлений на сучасному заводі опалювального обладнання в Туреччині.
Завдяки 5 нагрівальним елементам, які розташовані в 5 скляних трубках, обігрівач швидко прогріває не тільки повітря, але й предмети, що стоять поруч.
Нагріваючи предмети і повітря досягається максимальний ефект підігріву приміщення за короткий термін.
Управління здійснюється за допомогою двох механічних кнопок та механічного регулятора температури, які розташовані збоку.
Інфрачервоний обігрівач KUMTEL KS-2710 повністю мобільний і його можна переносити на будь-яке місце в кімнаті або будь-яке приміщення. Для швидкого прогрівання приміщення необхідно ввімкнути обігрівач на повну потужність 2800Вт.
Щоб уникнути спалахів, побутовий інфрачервоний обігрівач Асель заборонено накривати.
Технічні характеристики:
· Виробник: KUMTEL
· Теплова потужність, Вт 2800
· Площа обігріву, м2: 25-30
· Розміри (ШхВхГ): 79х61х21 см
· ККД, %: 100
· Тип: електричний
· Управління: ручне
Комплектація
- Інфрачервоний обігрівач
Інструкція
Різновид нагрівального елемента
- Кварцовий
Особливості
- З коліщатками/ніжками для переміщення
- З термостатом
- Ручка для переміщення
Призначення
- Побутовий
Тип термостата
- Механічний
Гарантія
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Так |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2800 Вт |
- Ціна: 2 272,31 ₴



