
Мультиварка 4 л з керамічним покриттям ARDESTO MC-X45CH, 860 Вт, 45 програм, мультіповар, LED, знімний клапан, книга рецептів
2 492,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-MC-X45CH
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Якісна і доступна за ціною мультиварка ARDESTO MC-X45CH має весь необхідний функціонал: регулювання часу і температури, відкладений старт, 45 автоматическїх програм приготуванняя. Мультиварка оснащена чашею з керамічним антипригарним покриттям об'ємом 4 л.
Велика керамічна чаша
Чаша мультиварки має керамічне покриття, яке надає їй антипригарні властивості. Коли відбувається нагрів, кераміка якісно розподіляє тепло по всій поверхні ємності, тому їжа всередині не прилипає.
Вибір програм готування
У вашому розпорядженні досить великий вибір програм, що включає в себе найбільш популярні рецепти. Проста панель управління допоможе запрограмувати техніку на найнеобхідніші завдання всього декількома натисканнями. Дисплей зі світлодіодними позначеннями надасть повну інформацію по всім активним параметрами.
Автоматичне підігрівання
Коли їжа вже готова і цикл функціонування підійшов до кінця, включається програма автоматичного підігріву. Так страва буде гарячим ще деякий час, що істотно спрощує його подачу.
Модуль готування на пару
Паровий модуль додається в загальному наборі, завдяки чому ви зможете приготувати їжу зручним і здоровим способом. Безліч рецептів парових (і не тільки) страв ви знайдете в книзі рецептів, яка йде в подарунок до мультиварці.
Робота за своїм рецептом
Програма створення власного рецепту хороша тим, що вона не обмежує вас якимись рамками, а дає можливість вибрати ті параметри, яких немає ні в одному передвстановленому режимі.
Знімний паровий клапан. Захист від перегріву. Звукова індикація. Мультиварка зберігає налаштування протягом 2-ух годин з моменту відключення від мережі.
Характеристики:
· Потужність: 860 Вт
· Обсяг чаші: 4 л
· Покриття чаші: алюминий з антипригарным керамічним покриттям
· Управління: електронне
· Кількість програм: 45
· Тип дисплея: LED
· Шнур живлення довжиною: 1 м
· Таймер: 24 години
· Відкладений старт
· Книга рецептів
· Корпус: нержавіюча сталь
· Аксесуари: решітка для приготування на пару, мірний стакан, ополоник, друшляк
· Колір пластику: шампань
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Мідний |
| Кількість програм приготування | 45 |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Об`єм | 4 л |
| Покриття чаші | Керамічне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Каша | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 2 492,93 ₴









