
Настільна індукційна електрична плита на 2 конфорки Ardesto ICS-B217, 2900 Вт загальна, таймер, дисплей, сенсор, загартоване скло
3 960,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-ICS-B217
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Індукційна електрична варильна поверхня на дві конфорки з загальною потужністю 2900 Вт, сенсорним управлінням, регулюванням температури та потужності, а також таймером приготування та захистом від перегріву і перепадів напруги.
Корпус пристрою зроблено з міцного пластику, а поверхня закрита загартованим склом. Дві конфорки працюють з різною потужністю – 1300 та 1600 Вт. Передбачено десять налаштувань потужності, регулювання температури відбувається у межах від 60°С до 240°С, а таймер приготування розраховано до 180 хвилин. Також передбачено надійний захист від перегріву поверхні та перепадів напруги у електромережі.
· Дві зони приготування: діаметром 145 мм і потужністю від 200 до 1300 Вт та діаметром 167 мм і потужністю від 200 до 1600 Вт
· LED-дисплей з підсвічуванням
· Сенсорне управління
· Можливість використовувати посуд з діаметром дна 12-26 см.
· Таймер від 1 до 180 хв.
· Автоматичне визначення посуду для приготування за допомогою індукції
· Вид: настільна плита
· Тип: електрична / індукційна
· Тип електричних нагрівачів: індукційні
· Управління: механічне / сенсорне
· Оформлення: доміно горизонтальное
· Потужність, Вт: 1300 145мм / 1600 167мм
· Кількість конфорок: 2
· Кількість індукційних конфорок: 2
· Грати конфорок: відсутні
· Особливості
дисплей LED / таймер 1-180 хв / автоматичне відключення після бездіяльності протягом 2 годин / контроль потужності нагрівання 200-1800 Вт / контроль температури 60-240 °С / захист від перепадів напруги в електромережі / тепловий запобіжник для захисту від перегрівання пальника та внутрішньої частини плити
· Колір: чорний
· Напруга мережі: 220-240 В
· Частота: 50 Гц
· Індикатор розпізнавання наявності посуду: автоматичне для приготування на індукції
Потужність: макс. до 1600 + 1300 Вт
Лівий пальник (10 налаштувань потужності): 200/350/500/650/800/1000/ 1100/1200/1400/1600 Вт Правий пальник (10 налаштувань потужності): 200/350/500/650/800/900/ 1000/1100/1200/1300 Вт Регулювання температури: макс. до 240 °C 10 температурних режимів: 60-80-100-120-140-160-180-200-220-240 °С
Регулювання часу: 1-180 хв
Розміри (ШхГхВ): 600x310x70 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зона нагріву | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Ширина плити | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | центральне |
- Ціна: 3 960,85 ₴








