
Мікрохвильова піч 20 л Соло Gorenje MO 20 E1T4, НВЧ 700 Вт, 5 рівнів потужності приготування, очищення паром, емаль, 25.5 стіл
4 097,46 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-MO20E1T4
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Мікрохвильова піч розморожує продукти, використовуючи короткі інтервали нагрівання за невисокої температури. Між цими інтервалами тепло з нагрітих ділянок продуктів передається холоднішим, що забезпечує більш рівномірне розморожування. Завжди готуйте продукти одразу після розморожування.
Мікрохвилі є електромагнітними хвилями, що збуджують рух молекул води в їжі. Цей рух генерує енергію, що нагріває, готує або розморожує їжу. Завдяки швидкому та ефективному проникненню мікрохвиль в їжу страви готуються набагато швидше, ніж за звичайних способів приготування.
Мікрохвильова піч має об'єм 20 літрів та потужність 700 Вт, що дозволяє швидко та ефективно готувати або розігрівати страви. П'ять рівнів потужності забезпечують гнучкість в налаштуваннях, а скляна тарілка, що обертається, діаметром 255 мм рівномірно розподіляє тепло.
П'ять рівнів потужності. Встановіть рівень потужності 100%, 70%, 50%, 30% або 10%, щоб відрегулювати процес приготування відповідно до своїх потреб. Висока потужність стане в нагоді, коли потрібно якнайшвидше щось нагріти, наприклад під час кип'ятіння води або приготування некремового супу. Середня потужність дозволяє смажити чи готувати на пару, а низька підходить для приготування крем-супу або використання приладу в режимі сушарки.Механічне керування робить використання пристрою простим та інтуїтивним, а зручне відкриття дверцят за допомогою кнопки додає комфорту. Піч підтримує режим комбінованого нагрівання та функцію розморожування за часом, що заощаджує ваш час під час приготування.
Функція AquaClean. Внутрішню поверхню печі можна очистити, заповнивши керамічну чашку або чашку з теплостійкого скла водою з-під крана та активувавши програму AquaClean. Бруд на стінках розм'якшиться парою, що утворюється. Після закінчення програми протріть внутрішню поверхню печі вологою ганчіркою.
Очищення одним рухом руки. Очищення гладкої та рівної поверхні робочої камери не потребує особливих зусиль. Все, що вам знадобиться, це волога ганчірка.
Безпека насамперед. Захисний вимикач забезпечує безпечне користування мікрохвильовою піччю. Він автоматично перериває роботу, якщо дверцята печі відчинені.
Тарілка, що обертається на 360°
Їжа готується або розігрівається до ідеального стану, оскільки тепло досягає кожної часточки. Через постійне обертання тарілки мікрохвиль ефективно та рівномірно нагрівають те, що ви готуєте. Обертання також сприяє оптимальному розморожуванню.
Характеристики
Спосіб встановлення
- Окрема
Колір
- Сріблястий (сірий)
Об'єм
- 20 л
Тип керування
- З поворотним перемикачем
Потужність
- 700 Вт
Ширина
- 44 см
Тип відкриття дверцят
- За допомогою кнопки
Додатково
- Поворотний стіл
Глибина
- 34.6 см
Висота
- 25.9 см
Діаметр поворотного столу, см
- 25.5
Кількість рівнів потужності
- 5
Комплектація
- Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1T4
Інструкція
Вага
- 10.3 кг
Вага в упаковці
- 11.3 кг
Габарити (ВхШхГ)
- 25.9 х 44 х 34.6 см
Габарити в упаковці (ВхШхГ), см
- 29.1 х 46.5 х 36
Матеріал корпусу
- Нержавіюча сталь
- Пластик
Країна реєстрації бренду
- Словенія
Гарантія
- 24 місяці
Країна-виробник товару
- Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Елементи управління | Поворотні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичні програми приготування | Ні |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Дверца | Навісна |
| Замок від дітей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Очищення парою | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.3 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 346 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 4 097,46 ₴










