
Рюкзак для ноутбуку 15.6" Lenovo Laptop Casual Backpack B210 Black (4X40T84059), унісекс, универсальний
802,78 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-4X40T84059
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Рюкзак 15.6" Lenovo Laptop Casual Backpack B210 Black (4X40T84059)
Зручне транспортування і захист лептопа в дорозі
Рюкзак Lenovo Casual для ноутбука 15.6 Black (4X40T84059) дасть змогу переносити лептоп легко і зручно, зменшить імовірність пошкоджень під час транспортування. Використовуй його як у повсякденні, так і для далеких відряджень.
Міцні та надійні матеріали
Цю модель виготовлено з поліестеру — матеріалу, стійкого до забруднень і зношування. На тканині практичного чорного кольору плями майже непомітні, а «ненав’язливий» дизайн легко впишеться у твій звичний стиль. Рюкзак не надто тиснутиме на твої плечі завдяки широким лямкам із м’якими вставками.
Відділення для ноутбука забезпечить надійну фіксацію пристрою в рюкзаку. Lenovo Casual має спеціальну внутрішню кишеню для транспортування планшета і зручні кишені для смартфона і документів.
Особливості:
Відділення для швидкого доступу
Водовідштовхувальна тканина
Регульований плечовий ремінь
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 440 г |
| Висота | 445 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 802,78 ₴





