
Сумка для ноутбуку з ременем 15,6" Lenovo Casual Toploader T210 Black (4X40T84061), унісекс, універсальна, водостійка тканина
1 095,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-4X40T84061
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Транспортуй свій лептоп комфортно
Якщо ти цінуєш свій ноутбук, подбай про його захист під час транспортування. Lenovo Casual Topload T210 15.6" Black (4X40T84061) допоможе тобі в цьому. Сумка розрахована на ноутбуки діагоналлю до 16 дюймів. Вона надійно фіксує лептоп і захищає його від бруду, пилу й ударів. Крім ноутбука, в сумку можна покласти різні аксесуари, наприклад, зарядний пристрій, мишку, навушники та графічний планшет.
Стильна міцність
Чорна Casual Topload T210 15,6" стане вдалим повсякденним аксесуаром. Зручна сумка з кишенями застібається на блискавку.
Модель розміром 390 х 275 х 55 мм важить 430 г. Міцний водостійкий матеріал не вигорає на сонці та не линяє. Сумка захистить лептоп від невеликого дощу або снігу.
Цей аксесуар оцінять належним чином активні та креативні люди
Особливості:
Водовідштовхувальна тканина, регульований плечовий ремінь, ремінь для кріплення на валізу;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Відділення | Зовнішні відділення, Зовнішня кишеня без застібки |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 1 095,94 ₴






