
Блендер занурювальний Tefal Infiny Force 3in1 HB943838, з подрібнювачем і вінчиком, 1000 Вт
3 712,69 ₴
3 192,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-HB943838
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Блендер занурювальний Tefal Infiny Force 3in1 HB943838, з подрібнювачем і вінчиком, 1000 Вт підходить для щоденного приготування смузі, крем-супів, соусів, пюре та домашніх страв. Модель допомагає швидко змішувати інгредієнти, збивати креми та готувати однорідні текстури для щоденного використання на кухні.
Модель комплектується міні-подрібнювачем 500 мл, вінчиком для збивання та мірним стаканом 800 мл. Технологія лез POWELIX LIFE з чотирма лезами із загартованої нержавіючої сталі допомагає швидко подрібнювати інгредієнти та отримувати однорідну текстуру без грудочок.
Плавне регулювання швидкості допомагає точно контролювати процес змішування, а металева ніжка блендера та захист від бризок забезпечують комфортне щоденне використання. Знімні частини можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
Тип: Заглибний
Потужність: 1000 Вт
Комплектація: Блендер; Віночок; Міні-подрібнювач; Мірний стакан; Інструкція; Гарантійний талон
Насадки: Вінчик для збивання; Міні-подрібнювач
Місткість склянки: 800 мл
Місткість міні-подрібнювача: 500 мл
Матеріал чаші / склянки: Пластик
Джерело живлення: Від мережі
Особливості: Плавне регулювання швидкості
Матеріал ніжки блендера: Метал
Кількість швидкостей: 20
Габарити (ВхШхГ): 40 x 9.8 x 7 см
Колір: Чорний
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 25.8 x 25.4 x 14.4
Вага: 1.31 кг
Вага в упаковці кг: 1.7
Додаткові ємності: Стакан
Додаткові характеристики: Технологія POWELIX LIFE; Оптимальна ефективність потужністю 1000 Вт; Прості у використанні елементи управління; Захист від бризок під час роботи; Мірний стакан 800 мл для пюре і супів
Країна реєстрації бренду: Франція
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 800 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 1.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночок для збивання | Так |
- Ціна: 3 192,91 ₴










