
Блендер занурювальний Tefal Infiny Force HB944138, 1000 Вт, з подрібнювачем, вінчиком і насадкою для подрібнення льоду, білий
3 906,29 ₴
3 164,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-HB944138
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Блендер занурювальний Tefal Infiny Force HB944138, 1000 Вт, з подрібнювачем, вінчиком і насадкою для подрібнення льоду підходить для щоденного приготування смузі, коктейлів, крем-супів, соусів, пюре та дитячого харчування. Модель допомагає швидко змішувати інгредієнти, збивати креми та працювати навіть із твердими інгредієнтами для домашніх страв і десертів.
Модель комплектується міні-подрібнювачем 500 мл, вінчиком для збивання, насадкою для подрібнення льоду та мірним стаканом 800 мл. Технологія POWELIX LIFE з лезами із загартованої нержавіючої сталі забезпечує однорідну текстуру без грудочок і допомагає швидко подрібнювати продукти.
Плавне регулювання швидкості дозволяє точно контролювати процес змішування, а захист від бризок і металева ніжка блендера забезпечують комфортне щоденне використання. Аксесуари, крім моторного блоку, можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
Тип: Заглибний
Потужність: 1000 Вт
Місткість склянки: 800 мл
Місткість міні-подрібнювача: 500 мл
Комплектація: Блендер; Вінчик; Міні-подрібнювач; Насадка для подрібнення льоду; Мірний стакан; Інструкція; Гарантійний талон
Насадки: Вінчик для збивання; Міні-подрібнювач
Матеріал чаші / склянки: Пластик
Джерело живлення: Від мережі
Особливості: Можна мити в посудомийній машині; Плавне регулювання швидкості
Призначення: Для дитячого харчування; Для смузі
Матеріал ніжки блендера: Метал
Кількість швидкостей: 1
Габарити (ВхШхГ): 40 x 9.8 x 7 см
Колір: Білий
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 25.8 x 14.4 x 25.4
Вага: 1.33 кг
Вага в упаковці кг: 1.725
Додаткові ємності: Стакан
Додаткові характеристики: Технологія POWELIX LIFE; Захист від бризок; Деталі можна мити в посудомийній машині; Знімна ніжка з високоміцного металу
Країна реєстрації бренду: Франція
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Бездротова технологія | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 800 мл |
| Колка льоду | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночок для збивання | Так |
- Ціна: 3 164,09 ₴










