
Блендер занурювальний Ardesto HBG-1000BCHP, 1000 Вт, з подрібнювачем і насадкою для пюре
2 021,98 ₴
1 860,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-HBG-1000BCHP
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Блендер занурювальний Ardesto HBG-1000BCHP, 1000 Вт, з подрібнювачем і насадкою для пюре підходить для приготування смузі, коктейлів, крем-супів, соусів, картопляного пюре та дитячого харчування. Модель допомагає готувати домашні страви, пюре та різні суміші для щоденного використання.
Блендер комплектується подрібнювачем 500 мл, насадкою для пюре та мірним стаканом 600 мл. Модель оснащена турборежимом, п’ятьма швидкостями та S-подібним лезом для роботи з різними продуктами.
Металева ніжка блендера, ергономічна ручка з антиковзким покриттям і низький рівень шуму забезпечують комфортне використання. Насадки та аксесуари легко очищуються після роботи.
Характеристики
Потужність: 1000 Вт
Тип пристрою: погружаемый блендер
Кол-во скоростей: 5
Конструкция: ручной
Емкость малого измельчителя: 500 мл
Емкость мерного стакана: 600 мл
Функции: взбивание / измельчение / смешивание
Дополнительно: эргономичная ручка / Низкий уровень шума / подсветка кнопок управления / антискользящее покрытие ручки
Насадки: измельчитель / ножи из нержавеющей стали / насадка для пюре / мерный стакан / насадка из нержавеющей стали
Турборежим: ✔️
Материал ножки блендера: нержавеющая сталь
Питание: сеть
Длина шнура питания: 1.3 м
Цвет: черный с серебристым
Вес: 1.72 кг
Гарантия: 12 месяцев
Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Бездротова технологія | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Прогумована ручка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.72 кг |
- Ціна: 1 860,22 ₴










