
Мишка бездротова A4-Tech Fstyler FG12S Panda
568,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-FG12S (Panda)
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
A4Tech Fstyler FG12S живиться від 1 батарейки типу АА.
Особливості:
· Високоточна оптична технологія: оптичний сенсор із високою роздільною здатністю (1200 DPI) забезпечує плавне та точне відстеження.
· Зручний симетричний дизайн: симетричний дизайн миші дає змогу працювати як правою, так і лівою рукою.
· Мініатюрний USB-ресивер.
· Розширене колесо прокручування: ширше колесо прокручування забезпечує комфорт у разі тривалого використання.
· Перехід у режим сну через 0.2 секунди бездіяльності.
Характеристики
Під'єднання
- Бездротове
Тип батарейок/акумуляторів
- 1 х AA
Розмір миші
- Середня (105-120 мм)
Інтерфейс
- Радіоадаптер (Wi-Fi)
Додаткові характеристики
- Ресурс перемикачів: понад 5 млн натискань
Ергономічний симетричний дизайн
Радіус дії: 15 м
Частота опитування: 125 Гц
Особливості
- Без підсвітки
- Безшумна
- Горизонтальне прокручування
- Для обох рук (симетричний дизайн)
Живлення (для бездротових)
- Змінні батарейки
Комплектація
- Миша
USB-приймач
Документація
Колір
- Чорний із білим
Сумісність з ОС
- Android
- Chrome OS
- Microsoft Windows
Кількість кнопок миші
- 3
Тип
- Миша
Тип датчика
- Оптичний
Розміри, мм (Ш х Д х В)
- 64 x 108 x 35
Розміри паковання, см (Ш х Д х В)
- 10 x 19 x 4
Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi
- 1200
Країна-виробник
- Китай
Дизайн
- Монохромний
Код виробника
- 4711421959681
Країна реєстрації бренда
- Китай (Тайвань)
Гарантія
- 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 108 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Wi-Fi |
| Ширина | 64 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
- Ціна: 568,24 ₴






