
Мультиварка 4л керамічне покриття ARDESTO MC-Х42X, 860Вт, 42 програми, Мультиповар, дисплей, йорурт, пароварка, фритюр
2 182,66 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-MC-X42X
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Мультиварка ARDESTO MC-Х42X загальний об'єм чаші 4 л потужність 860 Вт, напруга 220-240 В (50/60 Гц), тип керування електронний .
Проста панель управління допоможе запрограмувати техніку на найнеобхідніші завдання лише після кількох натискань . LED-дисплей зі світлодіодними позначеннями надасть повну інформацію за всіма активними параметрами.
Додаткові функції: програма твій рецепт, автопідігрів, відкладений старт .
Покриття металу, з якого виконаний корпус мультиварки MC-X42X, імітує текстуру шліфованої сталі, а для відкриття кришки в конструкції мультиварки передбачена зручна ручка з кнопкою. Ергономічна панель управління оснащена LED-дисплеєм, а для відведення пари та збору конденсату під час приготування є щільний клапан та спеціальний резервуар. Внутрішня частина алюмінієвої чаші покрита надійним антипригарним керамічним покриттям , яке прослужить довгі роки.
Автоматичні програми приготування – це зручно, швидко та дуже смачно! 42 автоматичні програми та 30 ручних налаштувань дозволять приготувати безліч нових страв. Для кожної програми підібрано оптимальні значення часу та температури приготування. Крім стандартного набору програм, ви можете приготувати йогурт, печеню, холодець, тушкувати м'ясо, варити варення або кисіль. У мультиварці MC-X42X є також програма "Твій рецепт" , яка дозволяє користувачеві самостійно встановлювати будь-які налаштування. Для створення кулінарних шедеврів, в комплектацію пристрою включені ілюстрована книга рецептів , грати для приготування на пару, мірна склянка, а також половник і друшляк.
Характеристика:
· Потужність: 860 Вт
· Місткість чаші: 4 л
· Автоприготування: 42 автоматичних програм
· Відкладений старт (до 24 годин): є
· Підтримка температури (24 години): є (з можливістю відключення)
· Тип управління: електронне, кнопкове
· Дисплей: LED
· Покриття чаші: керамічне
· Тип нагріву: ТЕН-нагрів
· Матеріал чаші: алюміній
· Програма « Твій рецепт »
· Довжина кабелю : 100 см
· Автопідігрів
· Таймер
· Колір: Нержавіюча сталь
Об'єм
- 4 л
Тип
- Мультиварки
Потужність нагрівального елемента
- 860 Вт
Матеріал покриття чаші
- Керамічне
Тип керування
- Кнопкове
Додаткові можливості
- Знімний паровий клапан
- Попереднє вимкнення функції автопідігріву
Мова меню
- Українська
Тип нагріву
- ТЕН-нагрів
Вага, кг
- 2.4
Дисплей
- LED
Габарити (ВхШхГ), см
- 30 х 26 х 28
Кількість автоматичних програм
- 42
Комплектація
- Мультиварка – 1 шт. Чаша з антипригарним покриттям – 1 шт. Кабель живлення – 1 шт. Грати для приготування на пару - 1 шт. Мірна склянка - 1 шт. Половник – 1 шт. Лопатка – 1 шт. Книга рецептів – 1 шт. Інструкція з експлуатації (містить гарантійний тало
Матеріал корпуса
- Пластик ABS
Особливості
- Знімну чашу для приготування та чашу для приготування на пару можна мити в посудомийній машині Приготування фондю Приготування у фритюрі Приготування дитячого харчування Стерилізація посуду, столових приладів
Програми приготування
- Рис Суп На пару Швидке приготування Тушкове м'ясо Гуляш Холодець Плов Тушіння Жарка Бобові Фрікасі Фондю Хліб Йогурт Десерт Підігрів молока Варка Стейк Бефстроганів Лазання Випічка Запікання Підігрів Паста Томлення Борщ Тушкована риба Каша Фрітюр Гречка Пе
Ручні настроювання
- Температура
- Час
Колір
- Нержавіюча сталь
Країна реєстрації бренду
- Україна
Гарантія
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
- Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість програм приготування | 42 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Об`єм | 4 л |
| Покриття чаші | Керамічне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Сіто | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
- Ціна: 2 182,66 ₴








