
Праска парова Gorenje SIC2200RBC, 2200Вт, кераміка, автовідключення, самоочищення, вертікальне прасування, крапля-стоп
1 394,19 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-SIH2200RBC
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Праска парова Gorenje SIC2200RBC, 2200Вт, кераміка, автовідключення, самоочищення, вертікальне прасування, крапля-стоп
Система AntiDrip
Прасуйте, не хвилюючись, що залишаться плями від крапель води. Завдяки системі, яка запобігає капанню води з підошви, ви можете прасувати делікатні тканини при низьких температурах і ні про що не хвилюватися. Жодних плям і кращі результати.
AntiCalc System
Простий та ефективний спосіб утримувати вапняні відкладення подалі від заліза. Добре пам'ятати, що це не може повністю зупинити відкладення. Але при регулярному чищенні ви зможете гладенько прасувати тривалий час.
Керамічна підошва
Керамічне покриття — хороший провідник тепла, що сприяє його рівномірному розподілу по всій поверхні. Таким чином, прасування буде плавним і ефективним. Крім того, таке покриття запобігає прилипанню тканини до підошви за сильного нагрівання, а також знімає статичну електрику. Гладке ковзання покращує якість прасування, а довговічність приладу стане великою перевагою.
Auto Shut Off
Передбачені три різні способи роботи функції автоматичного вимкнення. Якщо праску залишено в горизонтальному положенні або якщо вона впаде набік, вона автоматично вимкнеться через 30 секунд. Якщо праска ввімкнута, але певний час не використовується, перебуваючи у вертикальному положенні, вона автоматично вимкнеться через 8 хвилин. Якщо зрушити праску з місця, сенсор відреагує на рух і ввімкне її.
Rotatable power cord
Шнур живлення розташований по центру праски, і він легко обертається в будь-якому напрямку. Завдяки можливості обертання на 360° ви можете без проблем обертати праску або прасувати лівою та правою рукою. Прасування буде безпечним і легким.
SelfClean
Ця надзвичайно важлива функція подовжує термін служби праски та покращує ефективність прасування. Зачекайте, доки праска нагріється до високої температури, і натисніть кнопку самоочищення. Велика кількість води потрапить на гарячу підошву зсередини, видаливши накип і будь-які забруднення з води. Якщо потрібно, повторіть процедуру, доки вода, що виходить із сопла, не стане повністю чистою.
Завдяки місткому резервуару для води об’ємом 280 мл доливати воду практично непотрібно. Ви витратите менше часу й отримаєте більше задоволення від ефективного прасування.
Ви можете без проблем переходити з одного кута кімнати в інший, щоб знайти зручне місце для прасування. Завдяки подовженому шнуру живлення ви можете дивитися телевізор або спілкуватися з членами сім’ї, водночас прасуючи білизну.
Вертикальне прасування може бути таким само ефективним, як горизонтальне.
Підошва
- Керамічна
Об'єм резервуара для води, мл
- 280
Тип
- Праска
Системи захисту
- Автовимкнення
- Самоочищення від накипу
- Система "Крапля-Стоп"
Довжина шнура, м
- 2.5
Комплект постачання
- Праска
Стакан для води
Інструкція
Гарантійний талон
Габарити (ВхШхГ), см
- 17.8 х 17.8 х 33.7
Габарити упаковки (ВхШхГ), см
- 19.5 х 19.5 х 35.2
Потужність, Вт
- 2200
Вага в упаковці, кг
- 1.3
Матеріал підошви
- Кераміка
Режими
- Вертикальне відпарювання
Тип відпарювача
- Ручний
Генерація пари
- Праскою
Подавання пари, г/хв
- 30
Країна реєстрації бренду
- Словенія
Гарантія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
- Китай
Колір виробу
Червоний/білий
* Товар тестується на заводі і можливі залишки води в резервуарі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Особливості | З обертанням шнура |
| Паровий удар | 90 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Швидкість подачі пари | 30 г/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 337 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Захист від накипу | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Мірний стакан | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.27 л |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
- Ціна: 1 394,19 ₴





