
Настільна портативна світлодіодна LED-лампа ColorWay Flexible&Clip з вбудованим акумулятором White
640,42 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-CW-DL04FCB-W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
|
Портативна світлодіодна лампа ColorWay зі вбудованим акумулятором. Компактна підставка з кліпсою, гнучка ніжка, вбудований акумулятор — все це робить лампу по-справжньому портативній і зручній у використанні, як удома, так і в подорожі. До 5 годин автономної роботи. Для під'єднання й заряджання вам не знадобляться додаткові адаптери, досить приєднати лампу до джерела, з роз'ємом USB: комп'ютер, ноутбук, зарядний пристрій для смартфона або PowerBank. Це так само просто, як зарядити телефон, що робить лампу дійсно мобільною. Сенсорна кнопка для безшумного увімкнення та регулювання яскравості. Встановлення мінімальної яскравості дає змогу використовувати лампу як нічник. 14 світлодіодів забезпечують рівномірне розсіювання світла без відблисків і без стробоскопічного освітлення.
Характеристики:
Особливості
Увага:
Комплектація
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 115 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 640,42 ₴










