
Фен для волосся з концентратором LIBERTON LHD-6104, 2000 Вт, складана ручка, холодний обдування, захист від перегрівання
1 114 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: звичайний; Тип мотора: DC; Потужність, Вт: 2000; Кількість швидкісних режимів: 2; Кількість температурних режимів: 3; Кількість насадок в комплекті: 1; Насадка: концентратор; Подавання холодного повітря: є; Особливості: складна ручка, захист від перегріву, петля для підвішування; Довжина шнура: 1,8 м; Матеріал корпусу: пластик; Розмір виробу: 16,7х7,7х24,5 см; Колір: рожевий.
Тип фена: звичайний
Тип мотора: DC
Потужність, Вт: 2000
Кількість швидкістних режимів: 2
Кількість температурних режимів: 3
Насадки: концентратор
Подача холодного повітря: так
Особливості: складна ручка, захист від перегріву
Довжина шнура, м: 1,8
Вага нетто, кг: 0,48
Вага брутто, кг: 0,58
Розмір виробу, см: 16,7х7,7х24,5
Розмір упаковки, см: 12,8х11,1х23,2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насадки | Концентратор |
| Подача холодного повітря | Да |
| Споживана потужність | 2000 |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
- Ціна: 1 114 ₴









