
Пральна машина автомат фронтальний 6 кг LIBERTON LWM-4900,11 програм, очищення парою, інвертор BLDC
10 976 ₴
10 317,44 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Завантаження, кг: 6; Тип двигуна: інверторний BLDC Inverter; Тип: автомат, фронтальна; Привід: ремінний; Макс. швидкість віджиму, об/хв: 1200; Клас енергоспоживання: A; Клас віджиму: B; Дісплей: ні; Кількість програм: 11 (Мікс, Еко 40-60, Бавовна 20, Швидке прання 30, Швидке прання 15, Віджим, Полоскання+Віджим, Прання парою, Делікатні вироби, Синтетика, Очищення барабану); Функції: вибір температури прання, очищення барабану, таймер відстрочки старту, захист від дітей, дозавантаження старт/пауза, контроль дисбалансу, контроль піноутворення, інтелектуальна система прання; Рівень шуму під час прання, дБ: 60; Рівень шуму під час віджимання, дБ: 72; Матеріал корпусу: пластик; Розмір виробу, см: 59,8х84,5х40,5; Колір: білий.
Тип: фронтальна окремостояча (соло)
Інше: Контроль дисбалансу (автобаланс), контроль піноутворення, виявлення навантаження, Інтелектуальна система прання, Захист від дітей
Програми, к-сть, 11:
Мікс; ЕКО 40-60; Бавовна 20℃; Швидке прання 30′; Швидке прання 15′; Віджим; Полоскання+Віджим; Прання парою; Делікатні вироби; Синтетика; Очистка барабану
Рівень шуму: 60 дБ - під час прання, 72 дБ - під час віджиму
Водонепроникний клас: IPX4
Кут відкривання дверей: 150 º
Максимальне завантаження: 6 кг
Об'єм барабану: 42 л
Привід: ремінний
Річне споживання води: 9900 л
Тип двигуна: інвертор BLDC
Клас прання / віджиму: В
Швидкість віджиму: 1200 об/хв
Клас енергоспоживання: А (А+++)
Колір: білий + чорний
Вага нетто, кг: 50
Вага брутто, кг: 53
Розмір виробу, см: 59,8×84,5×40,5
Розмір пакування : 64,7×89×45
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | B |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 11 |
| Особливості | Захист від дітей, З парою |
| Програми | Програма "Синтетика", Прання делікатних речей, Програма швидкого прання, Прання з парою, Економічна програм |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Так |
| Максимальне завантаження білизни | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Рівень шуму, дБА | 60 прання, віджим 72 |
- Ціна: 10 317,44 ₴


