
Вентилятор підлоговий з таймером пультом ДК сенсор ARDESTO FNT-C880 50 Вт 3 швидкості авто обертання кут нахилу
2 708 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ARDESTO FNT-C880 — підлоговий вентилятор оригінального футуристичного дизайну. Лопаті приховані під чорною кришкою, а основа схожа на збільшену підставку під мікрофон. Вентилятор має сенсорний LED-дисплей і пульт дистанційного керування. Виріб має три швидкості обертання лопатей і три попередньо встановлені режиму. Таймер на 15 годин і регульоване обертання в межах 90o роблять пристрій комфортним для використання.
Сучасний дизайн, зручне керування
Модель футуристичного дизайну виготовлена з надійних, практичних і довговічних матеріалів — полікарбонату та металу з емальованим покриттям. Колір білий, лопаті — чорні, покриті чорною захисною кришкою. Висотою 88 см, досить легким — 2,9 кг. Зручне сенсорне керування, є пульт і LED-дисплей. Передбачені три швидкості роботи, а також три режими обдування. За допомогою таймера на 15 год можна встановити необхідний проміжок вимкнення пристрою.
Потужність і обертання
Потужність вентилятора становить 50 Вт. Функція обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків у приміщенні. Діаметр лопатей — 40 см, а для безпеки застосована посилена конструкція захисної решітки. Кут нахилу вентилятора можна регулювати в межах 90°, а також горизонтально — на 70°.
Технічні характеристики:
Тип: Вентилятор підлоговий
Потужність, Вт:50
Кількість швидкостей: 3
Кількість режимів: 3
Пульт ДК: Так
Дисплей: LED
Колір білий, чорний
Тип підставки: Кругла опора
Регулювання за висотою: Немає
Таймер: Так, 15 годин
Кількість способів обертання: 2 (горизонтальні (70°), вертикальне (90°))
Особливості: Сенсорне керування
Висота, см: 88
Живлення, В: 220
Розміри (ШxВxГ), см: 32.5x88x32.5
Вага, кг: 2.9
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 40 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальний час установки таймера | 900 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лопатевої |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр (1) | 40 см |
| Кількість лопатей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Підлоговий |
| Функції | Автоповорот Автовідключення |
- Ціна: 2 708 ₴









