
Вентилятор підлоговий 40 Вт Rotex RAF42-B/2, 3 швидкості, автоповорот, кут нахилу, потужний, 20 м2
1 075 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Вентилятор підлоговий білого кольору з механічним керуванням і опорою у формі хрестовини. Модель виконана з надійних, практичних і довговічних матеріалів — полікарбонату та металу.
Механічне керування реалізоване за допомогою клавіш. Потужність вентилятора — 40 Вт, передбачено три швидкості роботи. Функція обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків у приміщенні.
Діаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. Надійне встановлення забезпечує хрестовина діаметром 52 см.
Регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання за висотою — від 110 см до 120 см.
Технічні характеристики
Тип: Підлоговий
Потужність: 40 Вт
Діаметр: 40 см
Кількість швидкостей: 3
Посилена конструкція захисної решітки
Автоповорот
Напруга: 220-240 В
Керування: Механічне
Опора: Хрестовина 52 см
Регулювання нахилу: 90 градусів
Регулювання по висоті: 1.1 до 1.25 м
Країна-виробник: Китай
Фізичні характеристики:
Матеріал: метал/полікарбонат
Колір: Білий + сірий
Розміри: 110-120 х 52 х 52
Вага: 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 1250 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кут повороту | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Таймер | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лопатевої |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 1 075 ₴


