
Планетарний міксер 3в1 з 4 л чашею, 800 Вт Ardesto KSTM-8043, з 3 насадками, тістоміс, імпульс, із захисної криси
3 814 ₴
3 623,30 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Технологія планетарного обертання — це такий спосіб обертання, коли привод здійснює кругові рухи в один бік, а вінчик заважнювання в цей час обертається навколо своєї осі в іншу, дає змогу змішувати по всьому об'єму чаші. Водночас на перемішування або збивання витрачається набагато менше часу незалежно від того, що ви готуєте білкову масу, крем, соуси або тісто будь-якої щільності.
Міксер виготовлений в ергономічному корпусі з міцного пластику та доповнений хромованими елементами.
Чаша на чотири літри виготовлена з неіржавкої сталі, а насадки — як із пластику, так і з металу. Віночок і А-подібна насадка призначені для збивання крему та інших інгредієнтів із рідкою консистенцією, а гачок для замішування тіста.
Прозора знімна кришка захищає від бризок, а для вилучення насадок є спеціальна клавіша.
Двигун потужністю 800 Вт захищений від перегрівання, передбачено шість режимів швидкості, а також режим Pulse. Для керування використовується зручний важіль, а для стійкого встановлення є ніжки-присоски.
Режим «PULSE» (для коротких операційий на максимальній швидкості) — 0 (режим прожидання) – рівні швидкості 1, 2, 3, 4, 5, 6 (52, 87, 112, 122, 136 і 172 об/хв)
· Чаша з об'ємом 4 л. з неіржавкої сталі з кришкою, що дає змогу додавати інгредієнти в процесі роботи та забезпечує захист розбризкування
· 6 швидкостей обертання й режим "Pulse" для операцій на максимальній швидкості
· Ніжки-присоски для усунення зміщення міксера в процесі роботи
· Зручне зберігання кабелю живлення
· Насадки.
· 1. Плоска затяжка: для кексів, сухого печива, випічки, цукрової глазурі, наповнювачів, еклерів та картопляного пюре.
2. Віночок: для збивання яєць, сметани, рідкого тіста, нежирного пористого тіста, безе, ватрушок, мус, суфле.
*Не використовуйте віночок, щоб збийте дуже товсті суміші (наприклад, суміш сметани з цукром) — насадка може бути пошкоджена.
3. Гак для тіста: для замішувача тіста.
Тип: стаціонарний міксер
· Потужність: 800 Вт
· Кількість швидкостей: 6
· Насадки: віночок для збивання/А-подібна насадка/насадка для змішування
· Об'єм чаші: 4 л
· Живлення: мережа
· Особливості: легке очищення/протиковзні ніжки/кришка, що захищає від розбризкування/відкривання/підставка для зберігання насадок/ імпульсний режим
Фізичні:
· Матеріал чаші: нержавіюча сталь
· Довжина шнура живлення: 1.05 м
· Колір: шампань
· Розміри, см: 36 x 30 x 21
· Вага: 4.25 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.25 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Матеріал насадки-блендера | метал |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Захист від перегрівання | Да |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Система 3-в-1 | Да |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Захисна кришка на чашу | Так |
| Матеріал чаші | Метал |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Обертання чаші | Так |
| Комплектація | |
| Віночок для збивання | Да |
| Насадка для замішування тіста | Да |
- Ціна: 3 623,30 ₴








