
М'ясорубка електрична 10в1 EISEN EMG-283JS, 2800 Вт, 4,5 кг/год, реверс, шнек метал, соковичавниця, деруни
3 525 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Eisen EMG-283JS-це високопродуктивна м'ясорубка, призначена для швидкого й ефективного оброблення м'яса та інших продуктів, які надасть багато варіантів кулінарного мистецтва.
Потужність 2800 Вт: м'ясорубка Eisen EMG-283JS обладнана потужністю 2800 Вт, яка забезпечує швидке й ефективне подрібнення м'яса та продуктів.
Продуктивність до 4,5 кг/год: ця м'ясорубка може обробляти до 4,5 кг продуктів на годину, що робить її ідеальною для великих обсягів роботи.
Матеріали корпусу та шнека: корпус м'ясорубки виготовлений із високоякісного пластику, а шнек виготовлений із міцного металу. Це забезпечує довгострокову експлуатацію пристрою та його надійність.
Захист від перегрівання: вбудований захист від перегріваннягарантує безпеку використання та продовжує термін експлуатації м'ясорубки.
Високоякісне лезо QuickTouchз неіржавкої сталі: високоякісне різальне лезо з неіржавкої сталі забезпечує точне та рівномірне подрібнення продуктів, забезпечуючи високоякісне оброблення.
Реверс (зворотний хід): функція реверсу дає змогу легко видалити застряглі частинки та забезпечує безперебійну роботу м'ясорубі.
Розмір і компактність: компактні розміри м'ясорубки — 360x175x290 мм, ідеально підходять для будь-якої кухні.
Комплектація
м'ясорубка обладнана різними корисними насадками, зокрема:
насадка-терка/насадка-шинка/насадка для дерунів
соковичавниця для помідорів і ягід
диски для фаршу (діаметр отворів 3, 5 і 7 мм)
Набір насадок для ковбас і "Kebbe"
Пластиковий штовхач
Основні характеристики
Живлення: 2800 Вт.
Продуктивність: до 4,5 кг/год
Напруга/ Частота: 220-240 В/ 50 Гц
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал шнекового блока: Метал
Завантажувальний лоток матеріал: пластик
Різальне лезо QuickTuch з високоякісної неіржавкої сталі
Реверс (зворотний хід)
Захист від перегрівання
Довжина кабелю: 1 м
Вага/Брут, кг: 4,45/5
Розмір м'ясорубки, мм: 360x175x290
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eisen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Максимальний час безперервної роботи | 10 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2800 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 4.5 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.45 кг |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для нарізки печива | Ні |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 3 525 ₴










