
Електрична піч 38 л із конвекцією, грилем Holmer HEO-083C, 1500 Вт, 4 режими, нагрівши 250 таймер, духовка нас
4 130 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч Holmer HEO-083C має потужність 1500 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 38 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 70 до 250 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 60 хвилин, який допомагає контролювати час приготування і автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
ДВерця виготовлена із загартованого скла (1 скло), що зумовлює надійність і безпеку використання. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
4 режими приготування
Електрична піч цієї моделі має такі режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання незамінний під час приготування страви з великою товщиною, коли є ризик, що внутрішня частина залишиться сирою
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1500
Внутрішній обсяг, л: 38
Кількість режимів приготування, шт.: 4
Діапазон температур: 70-250°С
Керування: Механічне
Таймер: 60 хвилин
Гриль: Так (решітка +верхній ТЕН)
Конвекція: Так
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Кількість скел у дверцятах: 1
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: чорний
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, решітка для гриля, знімна ручка, інструкція з гарантійним талоном
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holmer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Об`єм | 38 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Програми | Верхній нагрів Конвекція Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів |
| Сфера використання | Для дому |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування |
- Ціна: 4 130 ₴






