
Чайник електричний об'єм 1,8 л із неіржавіючої сталі 1500 Вт, Ardesto EKL-T30/2, дисковий, автовимкнення, гарантія
599 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Металевий електрочайник об'ємом 1,8 літра та підставкою, завдяки якій чайник може повертатися на 360°. Матеріал підставки, основи та ручки електроприладу — полікарбонат чорного кольору. Основна частина чайника виготовлена з неіржавкої сталі. Про те, що чайник є в процесі роботи, повідомляє LED-індикація, що містить LED.
Комфорт і легкість використання
Для зручного та просто відкриття кришки слугує термостійка ручка, а за вмикання приладу відповідає спеціальна окрема клавіша. Довжина дроту підставки становить 60 см. Нагрівальний елемент — прихований. Його ефективне розташування, а також потужність 1500 Вт забезпечують швидке досягнення заданої температури. Для безпечного використання електроприладу передбачене автоматичне вимкнення чайника після закипання, а також без води.
Технічні характеристики:
· Тип: електрочайник
· Потужність: 1500 Вт
· Об'єм: 1.8 л
· Нагрівальний елемент: прихований дисковий
Особливості:
Поворот на підставці на 360 град. / Індикатор роботи
Додатково:
· Безпека
Вимкнення у разі закипання/вимикання у разі недостатньої кількості води
Фізичні:
· Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
· Колір: нержавіюча сталь/чорний
· Довжина кабелю: 0.6 м
· Габарити (ВхШхГ): 235 x 220 x 170 мм
· Вага: 0.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 599 ₴









