
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби електрична 23 л ARDESTO FDB-5385 520 Вт 5 секцій ярусів гриби дичини
2 529 ₴
- Немає в наявності
- Код: FDB -5385/2
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Унікальність сушарки для овочів і фруктів (м'яса та риби) Ardesto FDB-5385 полягає в тому, що процес сушіння продуктів відбувається максимально швидко й ефективно, завдяки системі спрямованого потоку теплого повітря. Двигун із вентилятором створює потік повітря, який нагріваючись, надходить рівномірно на піддони-решітки з продуктами.
Тепле повітря подається вентилятором угору на кожен піддон. Постійно повітря, що надходить потік теплого сухого повітря, виштовхує старий, який увібрав вологу з продуктів. Така схема руху повітря дає змогу забезпечити найефективніше сушіння продуктів. Електросушарка Ardesto виготовлена з матеріалів високої якості. Це екологічно чистий пластик, який абсолютно інертний до харчових продуктів. Він не вступає з ними в хімічну реакцію за жодних умов. Отже, у процесі сушіння продуктів відбувається лише видалення вологи та не відбувається жодних інших небажаних процесів.
Максимальна потужність, яку споживає прилад під час роботи 520 Вт. У багатьох моделях споживана потужність змінюється залежно від обраного режиму роботи та температури, тому цей параметр треба розглядати як максимальний із можливих показників. Від потужності насамперед залежить швидкість роботи вентилятора, інтенсивність сушіння та температурне оброблення. Кількість секцій, що входять до комплекту сушильного апарату 5. Залежно від моделі, кількість секцій може бути постійною, або змінюватись за бажанням користувача
Діаметр секцій, що входять до комплектації сушильного апарату 38,5 см. Чим більший діаметр секцій, тим більше продуктів користувач зможе посушити за один цикл роботи. Однак варто враховувати, що чим більший діаметр секцій, тим більше місця займатиме прилад на кухонному столі.
Висота секцій, що входять до комплектації сушильного апарату, 4 см. Від висоти секцій залежить, наскільки об'ємні продукти користувач зможе помістити в кожну із секцій для сушіння. Конструктивне виконання секцій, що входять до комплектації сушильного апарату. Секції можуть бути виготовлені як сітки, піддон, лотки або полиці. Лотки використовуються для сушіння середніх овочів і фруктів. Сітки — для сушіння дрібних ягід, трав, овочів і фруктів із високим вмістом вологи. Піддони призначені для приготування пастили. Т
іп керування сушильним апаратом. Регулятор температури (регульований термостат) з функцією вимикача: 35 - 70 градусів.
Механічне керування являє собою наявність обертових перемикачів, що дають змогу регулювати потужність і час роботи приладу.
Максимальний час роботи приладу без перерви: 40 годин.
Наявність на корпусі сушильного апарату світлового індикатора роботи приладу. Індикатор сповіщає користувача про те, що прилад входить до мережі та перебуває в режимі сушіння.
Характеристики: Потужність — 520 Вт. Регулятор температури з вимикачем. 5 лотків із прозорого пластику. Діаметр лотка — 38,5 см. Висота регулювання лотка — 4 см. Довжина шнура увімкнення — 1,75 м. Колір виробу: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 385 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Об`єм | 23 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.75 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.65 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FDB-5385 |
| Висота піддона, см | 4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 40 x 39 x 39 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр піддону, см | 38,5 |
| Діапазон потужності, Вт | Понад 450 |
| Додаткові характеристики | Продукти для сушіння: Овочі Фрукти Хліб Гриби Зелень Трави Риба М'ясо, Ягоди, Дичина |
| Кількість піддонів | 5 |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Кришка для сушарки 1 Піддони для сушарки 5 Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Максимальне завантаження, кг | 20 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність | 520 Вт |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Оснащення | Захист від перегріву |
| Особливості | Безшумна робота гумові Ніжки Подовжений шнур живлення 1.75 м |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура сушіння, °З | 35-70 °С |
- Ціна: 2 529 ₴










