
Вентилятор підлоговий із пультом ДК, таймером 55 Вт ARDESTO FN-B1140R, 3 швидкості, автоповорот, кут нахилу, м
2 584 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ARDESTO FN-B1140R — надійний помічник, що поєднує продуктивність і стильний дизайн. Потужне обдування, регулювання висоти та нахилу, а також тиха робота роблять його найкращим вибором для створення комфортної атмосфери вдома або в офісі.
Підлоговий вентилятор ARDESTO FN-B1140R елегантного білого кольору стане не тільки ефективним засобом охолодження, але й гармонійним доповненням інтер'єру. Завдяки компактному розміру (37 × 112 × 37 см) і лаконічному дизайну модель підійде до будь-якого приміщення, а прозорі лопаті додають відчуття легкості та естетичної витонченості. Міцна кругла опора забезпечує стійкість навіть за максимальної швидкості роботи.
ARDESTO FN-B1140R обладнаний сенсорною панеллю і зручним дисплеєм, , які спрощують вибір необхідного режиму роботи. А якщо не хочеться вставати — за допомогою пульта дистанційного керування легко змінювати параметри одним натисканням кнопки.
Завдяки таймеру вимкнення пристрій автоматично припиняє роботу після заданого часу, заощаджуючи електроенергію й продовжуючи ресурс роботи. Таймер вимкнення приладу від 30 хвилин до 8 годин.
Вентилятор обладнаний сімома лопатями діаметром 40 см, які створюють потужний, але водночас плавний потік повітря. Завдяки трьом швидкісним режимам можна налаштувати інтенсивність обдування відповідно до індивідуальних потреб. Механічне керування забезпечує надійність і простоту у використанні.
Можна налаштувати роботу вентилятора відповідно до потреб, змінюючи кут нахилу та регулюючи висоту у двох положеннях — 75 см або 112 см. Функція горизонтального коливання відповідає за рівномірний розподіл освіжного вітерця по всьому приміщенню, що особливо важливо в спекотні дні.
З потужністю 55 Вт і живленням від стандартної мережі 220-240 В вентилятор працює стабільно й ефективно. Підійде для приміщень площею до 30 м2, тому є оптимальним вибором для вітальні, спальні або робочого кабінету. Завдяки низькому рівню шуму до 50 дБ можна насолоджуватися приємним освіжним вітерцем без неприємних звуків.
Завдяки досить довгому (1,5 м) мережевому кабелю вдасться встановити вентилятор у потрібному місці, а вага всього 4,1 кг сприяє безпроблемному переміщенню.
Тип підлоговий
Потужність 55 Вт
Діаметр 40 см
Сенсорний дисплей
Пульт дистанційного керування
Таймер (від 30 хв до 8 годин)
3 режими швидкості повітряного потоку
Режими роботи: стандартний, обертання
7 лопатей
Площа обслуговування 30 м2
Механічне керування
Регулювання за висотою (75 і 112 см) і напрямком повітряного потоку
Функція горизонтального коливання потоку
Функція автоповороту
Довжина кабелю 1,5 м
Рівень шуму до 50 дБ
Розмір (ш × у × г) 37 × 112 × 37 см
Вага 4,1 кг
Рекомендований. площа обслуговування: 30 м2
Кількість лопатей: 7 шт.
Функція горизонтального коливання потоку повітря
Напруга
220-240 В 50/60 Гц
Регулювання нахилу: є
Країна-виробник: Китай
Країна реєстрації бренда: Швейцарія
Фізичні характеристики:
Матеріал: пластик лопаті
Колір: Білий вентилятор/прозорий лопаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 40 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальний час установки таймера | 480 хв |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Таймер | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лопатевої |
| Можливість регулювання | По висоті Кут нахилу |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр (1) | 40 см |
| Кількість лопатей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Оснащення | Пульт Таймер |
| Харчування | Від мережі |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Підлоговий |
| Типи режимів | Постоянній Періодичний |
| Управління | Механічне |
| Функції | Автоповорот Автовідключення |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 2 584 ₴










