
Настільна газова плита 4 конфорки таганок під балон ARDESTO GTC-NS4014B/1 кришка Туреччина
2 624 ₴
- Немає в наявності
- Код: GTC-NS4014B/1
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
!!! В наявності кольору: чорний.
Настільна газова плита ARDESTO GTC-NS4014B, має приємний сучасний дизайн.Стальний корпус. Наявність кришки.
Має 4 дюралюмінієві конфорки різного діаметра. Спереду розташовані регулятори сили полум'я з фіксацією малого полум'я.
Матеріал корпусу: емальована сталь
| Працює плита від зрідженого газу: пропан, бутан G30 (LPG/зріяний) |
Під'єднується плита до балона спеціалізованим газовим шлангом через редуктор (до комплекту не входить). Таганок виготовлений із неіржавкої сталі.
Решітки легко знімаються, що робить чищення таганка легшим. Має 4-і конфорки потужністю по 2 кВт + 2*1,45 кВт + 0,9 кВт.
Поворотні перемикачі дають змогу плавно регулювати полум'я в широкому діапазоні.
Газ-контроль: немає.
Вага: 5,9 кг
Габарити (ШхВхГ): 52 х 52 х 10,5 (висота із закритою кришкою та ніжками)).
Виробник: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10.5 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | емальована |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Газова плита Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 2 624 ₴







