
Електрична піч 40 л випікання піца ASEL AF40-23_s 3 режими, 1300 Вт, нагрівання 320, електродуховка настільна,
4 619 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч ASEL AF40-23 має потужність 1300 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 40 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 50 до 320 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
Електродуховка має дверцята із загартованого скла, що зумовлює надійність і безпеку використання. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
3 режими приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині.
Піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання й захист від опіків.
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1300
Внутрішній об'єм, л 40
Кількість режимів приготування, шт.: 3
Діапазон температур: 50-320°С
Керування: Механічне
Таймер: 90 хвилин
Гриль: Так (верхній ТЕН + решітка)
Матеріал дверцят: Загартоване скло (1 скло у дверцятах)
Індикатор роботи
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: сірий (сріблястий)
Розміри печі (ШхГ), см: 36 х 56 х 42.2
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, деко кругле, решітка для гриля, інструкція з гарантійним талоном
Країна виробник: Туреччина
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 379 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
- Ціна: 4 619 ₴










