
Пральна машина напівавтомат 3 кг з відтискачем Camry CR 8052 центрифуга двобакова таймер
5 239 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ОТРПРАВЛЯЕТСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ДОСТАВКА ТІЛЬКИ В РУЗОВОГО ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОТРИ АБО НА АДРЕС (КУР'ЄРОМ)
*Стоємність доставки від 350 грн і вище (залежить від міста доставки)
Дорожня прально-вимкнена машина CR8052 дасть змогу вам зберегти чистоту одягу, коли ви перебуваєте далеко від дому. Компактний розмір пральної машини неабияк полегшує її транспортування.
Пральна машина з функцією віджимання та центрифуги «2 в 1» ідеально підходить для прання невеликої кількості білизни та делікатних речей. Пристрій обладнаний двома окремими програмами та двома окремими камерами: для прання — завантаження 3 кг, і для віджимання випраної білизни — завантаження 1 кг. Крім того, ви можете вибрати одну з двох програм прання: звичайну та делікатну. Це дає змогу вибрати цикл прання, що відповідає кількості одягу та ступеня його забруднення.
Це портативна пральна машина розмірами 570x350x540.
Необхідно помістити одяг у пральну камеру, залити теплою водою (температурою не вище ніж 50 °C), додати необхідну кількість прального порошку та приєднати пральну машину до заземленої розетки. Зручно розташовані ручки програматора та таймери дають змогу швидко настроїти програму. Після завершення прання злийте брудну воду з пральної машини, опустивши зливний шланг, і помістіть одяг у центрифугу. Ідеально підходить для прання невеликої кількості білизни та делікатних речей.
- Окрема програма прання та віджимання
- Дві окремі камери
- Низьке споживання води й енергії
- Легко використовувати
- Зливний шланг
- Місткість прання: до 3 кг
- Потужність викручування: 1 кг
- Потужність прання 190 Вт
- Максимальна потужність прання 450 Вт
- Потужність викручування 135 Вт
- Максимальна потужність викручування 630 Вт
- зовнішні розміри 570x350x540
- внутрішні розміри пральної машини 310x260x350
- внутрішні розміри центрифуги 190x190x230
- Колір: білий/сірий
- Довжина шнура живлення: 145 см.
- Колір шнура живлення: білий
- Тип вилки: Тип E/F
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас прання | E |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей віджиму | 1 |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 1 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.44 кг |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.45 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Особливості | Портативна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 2 |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон Шланг |
| Максимальне завантаження білизни | 7 |
| Напруга | 220 |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
- Ціна: 5 239 ₴










