
Блендер занурювальний Liberton LHB-0310, 1000 Вт, з подрібнювачем, шинкуванням, тертками та насадкою-міксером
2 328 ₴
2 118,48 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Блендер занурювальний Liberton LHB-0310, 1000 Вт, з подрібнювачем, шинкуванням, тертками та насадкою-міксером підходить для приготування пюре, соусів, кремів, подрібнення продуктів, шинкування овочів і замішування тіста. Модель комплектується мультиподрібнювачем 1750 мл, насадкою-міксером із двома вінчиками, гаками для тіста, насадкою для пюре та дисками для нарізання і тертки.
Насадка для пюре підходить для приготування овочевого та фруктового пюре. Модель також можна використовувати для приготування домашнього пюре, кремів, соусів і овочевих заготовок.
Металева ніжка блендера та ніж із нержавіючої сталі забезпечують зручність у щоденному використанні. Плавне регулювання швидкостей допомагає контролювати консистенцію продуктів, а турборежим дозволяє швидко обробляти щільні інгредієнти.
Характеристики
Блендер, тип: занурювальний
Потужність: 1000 Вт
Режим "Турбо": так
Ніжка блендера, матеріал: нерж. сталь
Кількість насадок: 11 шт
Регулювання швидкостей: плавне
Кількість швидкостей: 2
Плавне регулювання: так
Аксесуари: насадка "блендер" - 1 шт.; вінчик для збивання - 1 шт; мірний стакан (600 мл) - 1 шт; ніж для подрібнення - 1 шт; мультиподрібнювач (1750 мл) -1 шт; диски для грубого і дрібного нарізання овочів і фруктів - 2шт; насадка для нарізання соломкою - 1 шт; тертка для дерунів - 1 шт; гак для замішування тіста - 1 шт; насадка для пюре - 1 шт; насадка-міксер із двома вінчиками - 1 шт
Ніж: нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний+червоний
Виробник: Китай
Гарантія: 12 міс
Номінальна напруга: 220-240 В
Вага нетто, кг: 2,9 кг
Вага брутто, кг: 3,3 кг
Розмір пакування: 30,5х20,8х25,2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Бездротова технологія | Ні |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 1750 мл |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 4 |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колка льоду | Ні |
| Лопатка | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Ємність склянки | 600 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Управління | Механічне |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Насадки для нарізування та шаткування | Так |
| Віночок для збивання | Так |
| Насадка для замішування тіста | Так |
- Ціна: 2 118,48 ₴










