
Електрична піч 70 л із конвекцією грилем підсвіткою Grunhelm GN70KASC 2500 Вт 6 режимів, нагрівання 230, таймер,
5 932 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ВІДВАНТАЖУЄТЬСЯ ПО ПРОМОПЛАТІ
Електрична піч Grunhelm GN70KASC незамінна в приготуванні смачних страв для вашої родини та друзів. Завдяки високої потужності 2500 Вт і широкому діапазону температур від 100 до 230 °C, ця піч забезпечує можливість повного контролю над процесом приготування різноманітних страв з ідеальним результатом.
Для нагрівання температури вбудовані спеціальні нагрівальні елементи (ТЕНи), які розташовані зазвичай у верхній і нижній частинах печі. Всередині камери встановлений вентилятор, який переміщує повітря в примусовому порядку для максимально рівномірного розподілу тепла (конвекція).
Керування механічне.
Крім того, за ширини 63,5 см ця модель має внутрішню камеру великого прознімом — 70 літрів.
Пристрій виготовлений із високоякісного металу лаконічного чорного кольору та обладнаний дверцятами з жароміцного скла. Основною перевагою цих матеріалів є їх стійкість до температурних і механічних впливів, висока зносостійкість і довговічність. Тому таке поєднання є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, безпеку та ідеальний зовнішній вигляд техніки.
Піч обладнана перемикачем функцій, що мають 6 різних положеннях:
- Доданий верхній нагрівальний елемент
- Входить нижній нагрівальний елемент
- Верхній і нижній нагрівальні елементи активні
- Верхній нагрівальний елемент разом із функцією конвекції використовується для приготування риби, стейків, птиці, свинячих відбивних
- Нижній нагрівальний елемент разом із функцією конвекції використовується для випікання кексів, пирогів, печива, запікання птиці, яловичини, свинини тощо.
- Одночасно верхній і нижній нагрівальний елементи спільно з функцією конвекції використовуються для підрум'янювання хліба, мафінів, заморожених вафель тощо.
Додаткові функції електропечі містять конвекцію, таймер зі звуковим сигналом і підсвічування внутрішньої камери, що дає змогу легко й безпечно налаштовувати час і температуру для оптимального приготування.
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Таймер і звуковий сигнал. Електропіч обладнана зручним механічним таймером на 1 годину 30 хвилин, який можна налаштувати на час приготування. Після завершення програми приготування спрацює автовимкнення і піч сповістить вас за допомогою звукового сигналу.
Комплектація електропечі містить 1 мінідуховку, решітку гриль, деко з антипригарним покриттям, деко для піци з антипригарним покриттям.
Характеристики:
Тип печі: Електрична
Тип монтажу: Настільний
Матеріал: Метал
Матеріал дверцят: скло
Колір: Чорний
Тип керування: Поворотні перемикачі
Таймер Механічний (90 хв)
Тип відчинення дверцят: За ручку
Об'єм, л: 70
Режими приготування: 6
Конвекція
Гриль (решітка +верхній ТЕН)
Максимальна потужність, Вт: 2500
Мінімальна температура приготування, oC: 100
Максимальна температура приготування, oC: 230
Звуковий сигнал (зумер)
Автовимкнення
Внутрішня підсвітка
Кількість скел дверцят: 1
Напруга мережі, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50-60
Комплектація мінідуховка, решітка гриль, деко з антипригарним покриттям, деко для піци з антипригарним покриттям.
Країна виробництва: Китай
Габарити без паковання (ШхВхГ), см: 63,2х54,6х40,1
Вага нетто, кг: 14,5
Гарантія, міс: 24
Країна реєстрації бренда: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Максимальна потужність печі | 2500 Вт |
| Об`єм | 70 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 401 мм |
| Глибина | 546 мм |
| Ширина | 632 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 5 932 ₴






