
Блендер занурювальний Liberton LHB-0312, 1200 Вт, з мультиподрібнювачем 1750 мл, тертками, шинкуванням і гаками для тіста
2 464 ₴
2 242,24 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Блендер занурювальний Liberton LHB-0312, 1200 Вт, з мультиподрібнювачем 1750 мл, тертками, шинкуванням і гаками для тіста допомагає швидко підготувати овочі для салатів і заготовок, натерти картоплю на деруни, приготувати тісто, пюре, соуси та домашні страви. Модель підходить для щоденного використання на кухні та поєднує функції блендера, міксера й подрібнювача.
У комплекті є мультиподрібнювач 1750 мл, насадка-міксер із двома вінчиками, гаки для тіста, насадка для пюре, тертки, шинкування, насадка для нарізання соломкою та спінювач молока. Плавне регулювання швидкості та турборежим забезпечують зручну роботу з різними продуктами.
Металева ніжка блендера та ножі з нержавіючої сталі підходять для щоденного приготування різних страв. Велика комплектація допомагає зекономити місце на кухні та замінити кілька окремих кухонних пристроїв.
Характеристики
Колір: чорний+нерж
Вага нетто, кг: 2,98
Вага брутто, кг: 3,20
Розмір упаковки, см: 30,5х20,8х25,2
Потужність: 1200 Вт
Режим "Турбо": так
Блендер, тип: занурювальний
Ніжка блендера, матеріал: нерж. сталь
Кількість насадок: 12 шт
Регулювання швидкостей: плавне
Аксесуари: насадка "блендер" - 1 шт.; вінчик для збивання - 1 шт; мірний стакан (600 мл) - 1 шт; ніж для подрібнення - 1 шт; мультиподрібнювач (1750 мл) -1 шт; диски для грубого і дрібного нарізання овочів і фруктів - 2шт; насадка для нарізання соломкою - 1 шт; тертка для дерунів - 1 шт; гак для замішування тіста - 1 шт; насадка для пюре - 1 шт; насадка-міксер із двома вінчиками - 1 шт; спінювач молока - 1шт
Виробник: Китай
Гарантія: 12 міс
Тип: занурювальний
Кількість швидкостей: 2
Плавне регулювання: так
Турборежим: так
Комплектація: 11 в 1
Ніж: нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний+нерж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Бездротова технологія | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 1750 мл |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 4 |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колка льоду | Ні |
| Лопатка | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Ємність склянки | 600 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Управління | Механічне |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Насадки для нарізування та шаткування | Так |
| Віночок для збивання | Так |
| Насадка для замішування тіста | Так |
- Ціна: 2 242,24 ₴










