
Планетарний міксер 3в1 з 5 л чашею 1300 Вт FIRST FA-5259-7 з 3 насадками тістоміс професіонал потужний кухонний
5 121 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Планетарний міксер First FA-5259-7 потужністю 1300 Вт чудово справляється не тільки із замішуванням різних сортів тіста, білкове, бісквітне, листове, заварне, дріжджове, пісочне, але й із приготуванням різних кондитерських мас, вершків, кремів, муси, суфле, безе.
Технологія планетарного обертання — це такий спосіб обертання, коли привод здійснює кругові рухи в один бік, а вінчик заважнювання в цей час обертається навколо своєї осі в іншу, дає змогу змішувати по всьому об'єму чаші. Водночас на перемішування або збивання витрачається набагато менше часу незалежно від того, що ви готуєте білкову масу, крем, соуси або тісто будь-якої щільності.
Готовий до будь-якого тесту: професійний міксер для тіста для дому.
Струнка кухонна машина в модному ретродизайні не тільки естетично привертає увагу на кухні, але і є надійним партнером для готування та випікання.
Обладнана потужним двигуном 1300 Вт, планетарним міксером і трьома насадками: віночком, гаком для тіста та віночком, все виходить без особливих зусиль.
Міксер для тіста з великою 5-літровою мискою з неіржавкої сталі та 6 швидкостями працює надійно й безпечно. Міцні присоски фіксують підставку. Всі насадки можна мити в посудомийній машині.
Планетарний міксер Насадки можна мити в посудомийній машині Міцний металевий редуктор Чаша для змішування об'ємом 6 літрів Вихідна потужність 1300 Вт
Насадки.
Плоска зайва: для кексів сухого печиво, випічки, цукрової глазурі, наповнювачів, еклерів та картопляного пюре.
Віночок: для збивання яєць, сметани, рідкого тіста, нежирного пористого тіста, безе, ватрушок, мус, суфле.
*Не використовуйте віночок, щоб збийте дуже товсті суміші (наприклад, суміш сметани з цукром) — насадка може бути пошкоджена.
Гак для тіста: для замішування тіста.
Особливості:
-заміс тіста до 2 кг;
-захист від перегрівання
До комплекту входить кришка з отвором для заповнення й захист від бризок.
Характеристики:
Тип: Планетарний міксер
Потужність двигуна: 1300 Вт
Об'єм основної чаші, л: 5
Захист від перевантаження
Матеріал корпусу: метал
Кількість швидкостей: 6
Матеріал основної чаші: Неіржавка сталь
Об'єм чаші блендера, л: 5
| Швидкість обертання [об/хв]: | 184 |
|---|
| Рівень шуму [дБ]: | 80 |
|---|
Довжина кабелю, см: 108
Функція замішування тіста до 2 кг
Комплектація Планетарний міксер; Насадка гак; Насадка для замішування тіста; Віночок із неіржавкої сталі; Чаша
Габарити (ВхШхГ): 31,5 x 37 x 24 см
Вага: 6,4 кг
Колір: неіржавка сталь
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренда: Австрія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.08 м |
| Матеріал насадки-блендера | метал |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Захист від перегрівання | Да |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Система 3-в-1 | Да |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Захисна кришка на чашу | Так |
| Матеріал чаші | Метал |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Обертання чаші | Так |
| Комплектація | |
| Віночок для збивання | Да |
| Насадка для замішування тіста | Да |
- Ціна: 5 121 ₴






