
Пральна машина 8 кг напівавтомат вертикальна SATURN ST-WM0615 однобакова таймер прання
5 486 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОТПРАВКА ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТОЙ
Товар відвантажується ПРОМОПЛАТ, відправлення накладеним платежем (гарантійний платеж 500 грн (габаритний товар).
Тип пральної машини: Напівавтомат
Спосіб встановлення: Окремішній (соло)
Тип загрузки белья: вертикальній
Максимальне завантаження білизни: 8 кг
Тип двигуна: Колекторний
Кількість програм: 2
Особливості:
Потужність прання: 350 Вт
Механічне керування
Програми прання
- Прання
Полоскання
Функції
- Таймер прання 15 хвилин
Клас енергоспоживання: A
Особливості: механічне керування, напруга 220-240 В, частота 50 Гц
Вага: 11 кг
Габарити (ВхШхГ): 80х47,4х43,7 см
Розбірний бак: Немає
Колір: Білий/Синій
Додаткові характеристики
- Ударостійкий пластиковий корпус
Ворсоуловлювальний фільтр
Країна виробник
- Китай
Гарантія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
* *Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | B |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 437 мм |
| Ширина | 474 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.35 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Особливості | Портативна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Стирка Полосканія |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 5 486 ₴








