
Пральна машина 4 кг напівавтомат віджимання вертикальна SATURN ST-WM0611 центрифуга однобакова реверс
3 509 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОФОРМЛЯЕТСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ОТПРАВКА НОВОЙ ПОЧТОЙ
Пральна машина працює у 2 режимах — стандартному та делікатному, забезпечуючи ретельний і дбайливий догляд вашим речам.
Завдяки великому завантаженню, прання для всієї родини тепер не займатиме багато часу.
Пральна напівавтоматична машина виготовлена в білому кольорі та доповнена синім люком. Корпус моделі виготовлений із високоякісних матеріалів, не схильних до корозії. Панель керування представлена двома поворотними перемикачами, за допомогою яких виставляються параметри прання та віджимання.
Знімна центрифуга.
Завдяки компактним габаритам і вертикальному типу завантаження ви зможете розмістити пристрій у будь-якому зручному місці.
За 1 цикл здатна випрати до 4 кг білизни. За 1 цикл викручування — 1 кг.
Таймер прання.Таймер віджимання. Середня тривалість прання — 10 хв, середня тривалість віджимання — 3 хв.
Ця модель чудово підійде для використання в сільській місцевості або на дачі.
За невелику витрату електроенергії (320 кВт/год) пральна машина належить до класу енергоспоживання А. Максимальний рівень шуму під час прання становить 50 дБ, під час віджимання — 56 дБ.
| Тип: | вузькі 32-47 см |
| Тип двигуна: | колекторний |
| Спосіб встановлення: | окремішній |
| Тип завантаження: | вертикальне завантаження |
| Максимальне завантаження білизни: | 4 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв: | 1400 об./хв |
| Клас енергоспоживання: | А + |
| Клас прання: | A |
| Клас пресування: | D |
| Споживання електроенергії за 1 цикл: | 0.32 кВт/час |
| Споживання води за 1 цикл: | 46 л |
| Кількість програм: | 2 |
| Програми прання: | прання |
| Висота: | 53.5 см |
| Ширина: | 40 см |
| Глибина: | 38.5 см |
| Вага: | 6 кг |
| Колір дверцят: | синій |
| Колір корпусу: | білий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей віджиму | 1 |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 4 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 535 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.14 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Особливості | Портативна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 2 |
| Комплектація | Пральна машина Наливний шланг Інструкція Гарантійний талон Центрифуга |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 320 |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Прання Делікатне прання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
- Ціна: 3 509 ₴








