
Електрична піч 60 л з конвекцією підсвіткою рожном грилем LIBERTON LEO-602B 2200 Вт, 6 режимів, нагрівання 25
5 855 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Новинка
Електрична піч Liberton LEO 602 b незамінна в приготуванні смачних страв для вашої родини та друзів. Завдяки високої потужності 2200 Вт і широкому діапазону температур від 30 до 250 °C, ця піч забезпечує можливість повного контролю над процесом приготування різноманітних страв з ідеальним результатом. Високоякісні нагрівальні елементи потужністю 2200 Вт. Керування механічне.
Окреме регулювання температури верхнього та нижнього нагрівального елемента.
Модель має внутрішню камеру великого прознімом — 60 літрів.
Пристрій виготовлений із високоякісного металу лаконічного чорного кольору та обладнаний дверцятами з жароміцного скла (1 скло у дверцятах). Основною перевагою цих матеріалів є їх стійкість до температурних і механічних впливів, висока зносостійкість і довговічність. Тому таке поєднання є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, безпеку та ідеальний зовнішній вигляд техніки.
Доступны чотири висоти вставок для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням і конвекцією. На підставці обертовому, що входить до комплекту рожні можна приготувати смачну курку-гриль, а під ним запекти картоплю й овочі.
Передбачене просте регулювання до 250° за допомогою класичного поворотного регулятора — з можливістю вибору верхнього, нижнього або конвекційного нагрівання.
Таймер: Піч обладнана вбудованим таймером, який дає змогу встановити час приготування до 120 хвилин з автовимкненням і звуковим сигналом. Це зручно, позаяк ви можете настроїти час і робити інші справи, не турбуючись про процес приготування.
Крім того, піч обладнана перемикачем функцій, тим, хто має 6 різних положень:
- Доданий верхній нагрівальний елемент
- Входить нижній нагрівальний елемент
- Включені нижній і верхній нагрівальні елементи
- Входить конвекція +нижній і верхній нагрівальні елементи
- Включен вертел
- Входить рожен рожен і конвекція + нижній і верхній нагрівальні елементи
Додаткові функції електропечі містять конвекцію, підсвічування внутрішньої камери, що дає змогу легко й безпечно налаштовувати час і температуру для оптимального приготування.
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Підсвітка внутрішньої камери рівномірно освітлює робочу зону.
Комплектація електропечі містить 1духовку, 1 деко, 1 деко для піци, 1 рожн, тримач для дека
Характеристики:
Тип печі: Електрична
Тип монтажу: Настільний
Матеріал: Метал
Матеріал дверцят: скло (1 скло у дверцятах)
Колір: Чорний
Тип керування: Поворотні перемикачі
Конвекция: да
Вертел: да
Подсветка: да
Тип відчинення дверей: За ручку
Об'єм, л: 60
Максимальна потужність, Вт: 2200
Кількість рівнів напрямних: 4
Покриття внутрішньої камери: оцинкована сталь
Мінімальна температура приготування, oC: 30
Максимальна температура приготування, oC: 250
Нековзні ніжки
Напруга мережі, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50-60
Країна виробництва: Китай
Габарити без паковання (ШхВхГ), см: 58х40,7х44,7
Вага нетто, кг: 8,93
Гарантія, міс: 12
Країна реєстрації бренда: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Об`єм | 60 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Вертел, Піддон для крихт |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 120 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.93 кг |
| Висота | 407 мм |
| Глибина | 447 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
| Функції приготування | Випічка Запікання Розморожування Хлібопічка Гриль Вертел |
- Ціна: 5 855 ₴








