
Пральна машина напівавтомат 8 кг із віджимом вертикальна Liberton LWM-8000 PUMP двобакова центрифуга
6 929 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ВІДПРАВКА ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЙ
ПЕРЕД ВІДПРАВКОЙ НОВОЮ ПОШТОЙ З НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТІЖ У РОЗМІРНІ 800-1000 ГРН (ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ)
Пральна машина Liberton Lwm 8000 Pump напівавтоматичне двокамерне завантаження 8 кг, механічним таймером і 3 режимами прання. Матеріал кришки: скло з принтом. Помпа для відкачування води. Центрифуга.
Характеристики:
Тип: напівавтоматична
Завантаження: вертикальна
Завантаження білизни, кг: 8
Кількість режимів: 3
Клас прання/вимкнення/енерації енергоспоживання: В/В/А
Швидкість віджимання, об./хв: 1350
Потужність, Вт: 460
Таймер (прасування, віджимання), хв: 15/5 max температура прання, °C: 50 max рівень шуму, дБ: 55
Вага нетто, кг: 20 Вага брутто, кг: 21,5
Розміри виробу (ШxГxВ), см: 75x43x85
Інше: перемикач таймера прання, перемикач режимів роботи та зливу води, перемикач таймера віджимання
Гарантія: 12 місяців від виробника
*Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | B |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1350 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.46 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 3 |
| Особливості | Портативна |
| Рівень шуму при пранні | 55 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 3 |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 |
| Програми прання | Прання Полоскання Віджимання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Таймер прання: 15 хв Таймер центрифуги: 5 хв |
- Ціна: 6 929 ₴







