
Пральна машина напівавтомат 2,5 кг віджимання крихітка SATURN ST-WM0610 центрифуга однобакова
3 269 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОФОРМЛЯЕТСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ОТПРАВКА НОВОЙ ПОЧТОЙ, УКРПОЧТОЙ
Пральна машина напівавтомат із вертикальним завантаженням білизни до 2,5 кг працює з потужністю 140 Вт.
Керування механічного типу просте у використанні, ним можна настроїти таймер і режим.
Знімна центрифуга, що дає змогу використовувати прилад у будь-якому зручному місці, як на дачі, у приватному будинку, знімній квартирі або студентському гуртожитку
Особливості:
- Напівавтоматичний тип
- Дві програми роботи/режими:
- Пластиковий корпус
- Можна працювати без центрального водопостачання
- Гарантія 2 роки
- Блакитного кольору
Програми роботи:
- Прання
- Отжим
Максимальне завантаження білизни, прасування: кг 2,5
Максимальне завантаження білизни, віджимання: кг 1
Можливість використовувати без центрального водопостачання: Є
Матеріал центрифуги: пластик
Кабель живлення Є, з вилкою
Комплект постачання Пральна машина/Інструкція
Потужність під'єднання прання, Вт: 140
Максимальна швидкість віджимання: об/хв 330
Під'єднання до електромережі, В/Гц: 220-240/50
Таймер прання: 15 хв
Таймер викручування: 5 хв
Вага, кг: 5
Габарити (ВхШхГ), мм: 485х330х330 Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 24
*Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість швидкостей віджиму | 1 |
| Максимальна швидкість віджиму | 330 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3.52 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 485 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 2 |
| Особливості | Портативна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 2 |
| Напруга | 220 |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
- Ціна: 3 269 ₴










