
Настільна газова плита 2 конфорки таганок під балон Prime Technics PGK 200 CW пропан бутан кришка
2 338 ₴
- Немає в наявності
- Код: PGK 200 CW
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Газова плита, виготовлена в стильному білому кольорі, підійде практично до будь-якого кухонного інтер'єру. Стриманий акцент загального дизайну надають чорна решітка, конфорка та вимикач. Незаперечною перевагою цієї моделі є простота встановлення (настільна), тому вам не потрібно демонтувати наявну електричну плиту тощо, а також ви можете скористатися резервним варіантом на випадок
· Тип встановлення: настільний
· Кількість пальників: 2
· Загальна потужність: 4,4 кВт (2,2+2,2)
· Тип газа: пропан/бутан (LPG)
· Механічне керування (поворотні перемикачі)
· Сталева конструкція
· Металева кришка
· Протиковзні ніжки (прогумовані)
· Тип: Газова плита
· Кількість конфорок, шт.: 2
· Кришка: Так, металева (прогумована)
· Керування: Механічне, поворотні перемикачі
· Тип газа: Пропан/бутан (LPG)
· Загальна потужність газу, кВт: 4,4 (2,2+2,2)
· Загальне споживання газу, кг/год: 0.32 (0,16+0,16)
· Номінальний тиск газу, Па: 3000
· Покриття робочої поверхні: ємаль
· Колір: Білий
· Додатково: Ніжки для фіксації на поверхні
· Комплектація: Плита настільна, інструкція
· Розміри (ВxШxГ), см: 92x60x33
· Країна-виробник: Китай
· Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 60 см |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 92 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | емальована |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Газова плита Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 2 338 ₴










