
Настільна газова плита 3 конфорки таганок під балон ARDESTO GTC-NS3013B пропан бутан кришка Туреччина
2 347 ₴
- Немає в наявності
- Код: GTC-NS3013B
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Газова плита, виготовлена в стильному чорному кольорі, підійде майже до будь-якого кухонного інтер'єру. Стриманий акцент у загальному дизайні додають чорні решітки, пальники та перемикачі. Неперевершеною перевагою моделі є просте встановлення (настільна), тому не потрібно демонтувати, наприклад, наявну електричну варильну поверхню, а газову плиту можна використовувати як запасний варіант у разі вимкнення електрики.
· Тип встановлення: настільний
· Кількість пальників: 3
· Загальна потужність: 4,35 кВт
· Тип газа: пропан/бутан (LPG)
· Механічне керування (поворотні перемикачі)
· Сталева конструкція
· Металева кришка
· Протиковзні ніжки
· Тип: Газова плита
· Кількість конфорок, шт.: 3
· Кришка: Так, металева
· Керування: Механічне, поворотні перемикачі
· Тип газа: Пропан/бутан (LPG)
· Загальна потужність газу, кВт: 4.35
· Загальне споживання газу, кг/год: 0.305
· Номінальний тиск газу, Па: 3000
· Матеріал корпусу: Емальована сталь
· Колір: чорний
· Додатково: Ніжки для фіксації на поверхні
· Комплектація: Плита настільна, інструкція
· Розміри (ВxШxГ), см: 10x60x33
· Країна виробник: Туреччина
· Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | емальована |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Газова плита Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 2 347 ₴








