
Сушарка на 9 лотків для овочів і фруктів м'яса риби електрична SENCOR SFD 3109BK 250 Вт дегідратор харчовий д
3 959 ₴
- Немає в наявності
- Код: SFD 3109BK
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка SENCOR SFD 3109BK підходить для сушіння: фруктів, овочів, грибів, зелені, ягід, м'яса, ковбаси, риби, хліба та інших продуктів.
Завдяки настроюваному температурному режиму сушіння в межах від 35 °C до 80 °C, продукти після дегідратації зберігають чималу кількість вітамінів і мінералів. Конструкція та розташування піддонів забезпечують рівномірне висушування на всіх рівнях.
Новий різновид знайомої їжі
Сушіння для овочів і фруктів SENCOR SFD 3109BK призначена для підготовки їжі в висушеному варіанті за допомогою метод дегідратації. Такий тип приготування зберігає корисні мікроелементи в складі фруктів, овочів, м'яса, грибів, риби. Також позбавлення від вологи сприяє тривалому зберіганню їжі без обов'язкового холоду, що дає змогу взяти джерки та фриспи із собою в дорогу або на природу.
Регулювання температури
Модель обладнана поворотними перемикачами. Ви можете самостійно вибрати температуру в діапазоні 35-80 °C, , щоб удосконалити їжу процесу випаровування вологи в тому форматі, який підходить саме цьому продукту. Залежно від структури, інгредієнт тримають у високотемпературному або більш щадному середовищі, щоб отримати або тверді хрусткі шматочки, або ж в'ялений варіант.
9 піддонів
Внутрішній простір зонований на 9 лотків, кожен із яких розташовується над попереднім. Форма кругла. Матеріал піддонів: харчовий пластик. Діаметр піддона 33 см, висота піддона 1,3 див. Регулювання висоти піддона.
Захист від перегрівання
Для техніки, яка працює від електрики та продукує жар, дуже важливо запобігти аварійним ситуаціям, за яких може статися перегрівання. Спеціальні механізми не дадуть сушінню функціонувати, якщо показники температури близькі до критичних.
Піддони та кришку для сушіння можна мити в посудомийній машині.
Основна кнопка з підсвіткою й індикатором живлення.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Кількість піддонів: 9 піддонів
- Діаметр піддона 33 см, висота піддона 1,3 см
- Регулювання висоти піддона
- Регулювання температури: 35-80 °C
- Потужність, Вт: 250
- Матеріал корпусу: Пластик
- Матеріал піддонів: харчовий пластик
- Керування: Механічне
- Розташування вентилятора: знизу
- Розташування нагрівального елемента: знизу
- Система сушіння: конвективна
- Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави, ковбаски та ін.
- Колір: Білий
- Захист від перегрівання
- Розмір виробу: 33х33х23,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSOR |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 13 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 330 мм |
| Кількість секцій | 9 |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 195 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Оснащення | Захист від перегріву Індикатор включення Регулювання висоти піддона |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 3 959 ₴










