
Сушарка 21 л для овочів і фруктів м'яса риби електрична LIBERTON LFD-5521 потужність 520 Вт дегідратор 7 лотко
3 007 ₴
- Немає в наявності
- Код: LFD-5521
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка LIBERTONLFD-5521 підходить для сушіння: фруктів, овочів, грибів, зелені, ягід, м'яса, ковбаси, риби, хліба та інших продуктів.
Завдяки настроюваному температурному режиму сушіння в межах від 35 °C до 70 °C, продукти після дегідратації зберігають чималу кількість вітамінів і мінералів. Конструкція та розташування піддонів забезпечують рівномірне висушування на всіх рівнях.
Новий різновид знайомої їжі
Сушіння для овочів і фруктів LIBERTONLFD-5521 призначена для підготовки їжі в висушеному варіанті за допомогою метод дегідратації. Такий тип приготування зберігає корисні мікроелементи в складі фруктів, овочів, м'яса, грибів, риби. Також позбавлення від вологи сприяє тривалому зберіганню їжі без обов'язкового холоду, що дає змогу взяти джерки та фриспи із собою в дорогу або на природу.
Регулювання температури
Модель обладнана поворотними перемикачами. Ви можете самостійно вибрати температуру в діапазоні 35-70 °C, , щоб удосконалити їжу процесу випаровування вологи в тому форматі, який підходить саме цьому продукту. Залежно від структури, інгредієнт тримають у високотемпературному або більш щадному середовищі, щоб отримати або тверді хрусткі шматочки, або ж в'ялений варіант.
7 піддонів
Внутрішній простір зонований на 7 лотків, кожен із яких розташовується над попереднім. Форма квадратна. Матеріал піддонів: харчовий пластик. Розмір піддона 31,5 х 31,5 см, висота яруса регулюється від 2,8 см до 4 см.
Максимальне завантаження на 1 піддон: 0,7 кг
.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Кількість піддонів: 7 піддонів
- Розмір піддона 31,5х31,5 см, висота яруса регулюється від 2,8 см до 4 см.
- Регулювання температури: 35-70 °C
- Потужність, Вт: 520
- Матеріал корпусу: Пластик
- Матеріал піддонів: харчовий пластик
- Керування: Механічне
- Розташування вентилятора: знизу
- Розташування нагрівального елемента: знизу
- Система сушіння: конвективна
- Прогумовані ніжки
- Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави, ковбаски та ін.
- Колір: Білий
- Розмір виробу: 33х33х39,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | піддон, лоток |
| Висота секцій | 4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 315 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Максимальна продуктивність | 4.9 кг |
| Об`єм | 21 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість піддонів | 7 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність, Вт | 520 |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 3 007 ₴








