
Електрична піч 50 л із конвекцією рожном грилем підсвіткою LIBERTON LEO-500W 1700 Вт 6 режимів нагрівання 230
4 795 ₴
4 459,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: LEO-500 W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична піч Liberton LEO 500 W незамінна в приготуванні смачних страв для вашої родини та друзів. Завдяки високої потужності 1700 Вт і широкому діапазону температур від 70 до 250 °C, ця піч забезпечує можливість повного контролю над процесом приготування різноманітних страв з ідеальним результатом. Високоякісні нагрівальні елементи потужністю 1700 Вт. Керування механічне.
Окреме регулювання температури верхнього та нижнього нагрівального елемента.
Модель має внутрішню камеру великого прознімом — 50 літрів. Висота внутрішньої камери: 30 см.
Пристрій виготовлений із високоякісного металу лаконічного чорного кольору та обладнаний дверцятами з жароміцного скла (1 скло у дверцятах). Основною перевагою цих матеріалів є їх стійкість до температурних і механічних впливів, висока зносостійкість і довговічність. Тому таке поєднання є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, безпеку та ідеальний зовнішній вигляд техніки.
Доступны три висоти вставок для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням і конвекцією. На підставці, що входить до комплекту, обертовому рожні можна приготувати смачну курку-гриль, а під ним запекти картоплю й овочі.
Передбачене просте регулювання до 250° за допомогою класичного поворотного регулятора — з можливістю вибору верхнього, нижнього або конвекційного нагрівання.
Таймер: Піч обладнана вбудованим таймером, який дає змогу встановити час приготування до 120 хвилин з автовимкненням. Це зручно, позаяк ви можете настроїти час і робити інші справи, не турбуючись про процес приготування.
Залишки їжі та жиру збираються на мобільному та легко чистимося піддоне для крихт і жиру.
Крім того, піч обладнана перемикачем функцій, тим, хто має 6 різних положень:
- Нагрівальні елементи вимкнені
- Доданий верхній нагрівальний елемент
- Доданий нижній нагрівальний елемент
- Включені нижній і верхній нагрівальні елементи
- Входить конвекція +нижній і верхній нагрівальні елементи
- Доданий рожна + нижня нагрівальна елементи
- Входить рожен рожен і конвекція + нижній і верхній нагрівальні елементи
Додаткові функції електропечі містять конвекцію, нековзні ніжки, підсвічування внутрішньої камери, що дає змогу легко й безпечно налаштовувати час і температуру для оптимального приготування.
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Підсвітка внутрішньої камери рівномірно освітлює робочу зону.
Комплектація електропечі містить 1духовку, 1 деко, 1 деко для крихт і жиру, 1 рожн, тримач для дека, терморукавиця
Характеристики:
Тип печі: Електрична
Тип монтажу: Настільний
Матеріал: Метал
Матеріал дверцят: скло (1 скло у дверцятах)
Колір: білий
Тип керування: Поворотні перемикачі
Конвекція: Так
Підсвітка: Так
Тип відчинення дверей: За ручку, синхронне відчинення дверей
Об'єм, л: 50
Максимальна потужність, Вт: 1700
Кількість рівнів напрямних: 3
Покриття внутрішньої камери: оцинкована сталь
Мінімальна температура приготування, oC: 70
Максимальна температура приготування, oC: 250
Нековзні ніжки
Напруга мережі, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50-60
Країна виробництва: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 50 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1700 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 120 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова комплектація | Вертел, Піддон для крихт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 357 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Вага | 9.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга | 220 |
| Сфера використання | Для дому |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Функції приготування | Випічка Запікання Розморожування Хлібопічка Гриль Вертел |
| Термоізоляція | Да |
| Внутрішнє покриття камери | Оцинкований метал |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 4 459,35 ₴








