
Електрична піч 34 л із грилем Saturn ST-EC3403 W 1500 Вт 3 режими нагрівання 320 таймер духовка настільна Укра
2 959 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-EC3403 W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч Saturn ST-EC3403 W має потужність 1500 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 34 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 80 до 320 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
Духовка настільна має дверцята із загартованого скла (2 скла у дверцятах), що зумовлює надійність і безпеку використання. Модель має індикатор процесу приготування. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
3 режими приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1500
Внутрішній об'єм, л: 34
Кількість режимів приготування, шт.: 3
Діапазон температур: 80-320°С
Керування: Механічне
Таймер: 90 хвилин
Гриль: Так
Матеріал дверцят: Загартоване скло (2 скла у дверцятах)
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: білий
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, решітка для гриля, інструкція з гарантійним талоном
Країна-виробник: Україна
Гарантія: 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Об`єм | 34 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішня підсвітка | Немає |
| Комплектація | Піч Решітка для гриля Деко Інструкція |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Напруга | 220 |
| Програми | Верхній нагрів Верхній+Нижній нагрів Нижній нагрів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Немає |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування |
- Ціна: 2 959 ₴







