
Електрична піч 60 л з конвекцією підсвіткою рожном грилем LIBERTON LEO-601Е S 2200 Вт 12 програм нагрівання
6 768 ₴
6 497,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: LEO-601E S
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична піч Liberton LEO LEO-601Е S незамінна в приготуванні смачних страв для вашої родини та друзів. Завдяки високої потужності 2200 Вт і широкий діапазон температур від 30 до 230°С, ця піч забезпечує можливість повного контролю над процесом приготування різноманітних страв з ідеальним альтернативом.
Високоякісні нагрівальні елементи потужністю 2200 Вт.
Керування еелектричне.
Модель має внутрішню камеру великого об'ємом — 60 літрів. Висота внутрішньої камери: 35 см.
Пристрій виготовлений із високоякісного металу лаконічного сріблястого кольору та обладнаний дверцятами з жароміцного скла (1 скло у дверцятах). Основною перевагою цих матеріалів є їх стійкість до температурних і механічних впливів, висока зносостійкість і довговічність. Тому таке поєднання є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, безпеку та ідеальний зовнішній вигляд техніки.
Доступны чотири висоти вставок для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням. На підставці обертовому, що входить до комплекту рожні можна приготувати смачну курку-гриль, а під ним запекти картоплю й овочі.
*Вертел вмикається автоматично в програмах: Курка, Картопля.
Завдяки 12 попередньо встановленим (автоматичним) програмам/режимам ви швидко досягнете чудових результатів.
Режими: Верхній і нижній тен, Верхній тен, Нижній тен, Тост, Випічка, Піца, Печиво, М'ясо, Курка, Картопля, риба, Розморожування.
У кожному автоматичному режимі є температура та час приготування типово. Також в кожному автоматичному режимі передбачається регулювання (крокзбільшення/зменшення) температури та часу (таблиця рекомендацій додається в інструкції).
Діапазон температури в режимах Верхній і нижній тен, Верхній тен, Нижній тен от 65 ℃.
Передбачена проста регулювання температури до 230 ℃.
Таймер. Піч обладнана вбудованим таймером, який дає змогу встановити час приготування до 120 хвилин з автовимкненням і звуковим сигналом. Це зручно, позаяк ви можете настроїти час і робити інші справи, не турбуючись про процес приготування.
Додаткові функції електропечі містять конвекцію, нековзні ніжки, підсвітка внутрішньої камери, що дає змогу легко й безпечно налаштовувати час і температуру для оптимального приготування.
Конвекція
Конвекція вмикається автоматично в програмах:Тост, Випічка, Піца, Печиво, М'ясо, Картопля, Риба.
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Підсвітка внутрішньої камери рівномірно освітлює робочу зону.
Світлодіодний дисплей. Усі процеси зображаються на дисплеї.
Залишки їжі та жиру збираються на мобільному та легко чистимося піддоні для крихт і жиру.
Комплектація електропечі містить 1духовку, 1 деко, 1 деко для крихт і жиру, 1 рожн, тримач для дека, терморукавиця
Характеристики:
Тип печі: Електрична
Тип монтажу: Настільний
Матеріал: Метал
Матеріал дверцят: скло (1 скло у дверцятах)
Цвет: Сріблястий
Тип керування: Електронне
Конвекція: Так
Підсвітка: Так
Тип відчинення дверей: За ручку
Об'єм, л: 60
Максимальна потужність, Вт: 2200
Кількість рівнів напрямних: 4
Покриття внутрішньої камери: оцинкована сталь
Мінімальна температура приготування, oC: 65 (програма Розморожування від 30 ºC)
Максимальна температура приготування, oC: 230
Нековзні ніжки
Напруга мережі, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50-60
Країна виробництва: Китай
Габарити без паковання (ШхВхГ), см: 58х44,7х40,7
Вага нетто, кг: 10,9
Гарантія, міс: 12,7
Країна реєстрації бренда: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 60 л |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 120 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткова комплектація | Вертел, Піддон для крихт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 447 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 12.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга | 220 |
| Сфера використання | Для дому |
| Особливості | З функцією гриля |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність | 2200 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Об'єм, л | Більше 60 |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 6 497,28 ₴









