
Електрична піч 38 л із грилем підсвіткою INTERLUX ILEO-0038R 1600 Вт 3 режими нагрівання 230 таймер духовка нас
3 346 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч INTERLUX ILEO-0038R має потужність 1600 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 38 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 70 до 230 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 60 хвилин, який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
Духовка настільна обладнана підсвіткою, дверцята виготовлені із загартованого скла, що зумовлює надійність і безпеку використання. Модель має індикатор процесу приготування. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
3 режими приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1600
Внутрішній об'єм, л: 38
Кількість режимів приготування, шт.: 3
Діапазон температур: 70-230°С
Керування: Механічне
Таймер: 60 хвилин
Гриль: Так
Підсвітка: Так
Індикація закінчення процесу приготування: Так
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: Червоний
Розміри печі (ШxВxГ), см: 51x32x39
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, деко кругле, решітка для гриля, ручка для дека, деко для крихт, інструкція з гарантійним талоном
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1600 Вт |
| Об`єм | 38 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци, Піддон для крихт |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 39 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішнє покриття | Оцинкована сталь |
| Внутрішня підсвітка | Немає |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер: 60 хв (10-20-30-40-50-60) зі звуковим сигналом 3 режими роботи Індикатор роботи |
| Комплектація | Деко для випічки Ручка для деко Решітка |
| Максимальна температура камери, °С | 250 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 |
| Особливості | Автовимкнення Звуковий сигнал |
| Програми | Верхній нагрів Нижній Верхній нагрів+Нижній нагрів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Функції приготування | Випічка Запікання |
- Ціна: 3 346 ₴










