
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби електрична Holmer HFD-30W 300 Вт 5 секцій/ярусів дегідратор лоток 32
2 027 ₴
1 824,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: HFD-30W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для продуктів електрична HFD-30W потужністю 300 Вт призначена для сушіння овочів, фруктів, ягід, грибів, трав, спецій, хліба, в'ялення м'яса, риби. Має п'ять завантажувальних піддонів заввишки 3 см із діаметром 32 см. Матеріал: пластик.
Завдяки настроюваному температурному режиму сушіння в межах від 35°С до 70 °C, продукти після дегідратації зберігають чималу кількість вітамінів і мінералів. Конструкція та розташування піддонів забезпечують рівномірне висушування на всіх рівнях.
Завдяки конвекції, пристрій має максимально ефективний теплообмін — тепле повітря заданої температури вільно циркулює всередині приладу між верхньою й нижньою кришками та силовою основою. В моделі Hölmer HFD-30W реалізовано сім режимів роботи для різних типів продуктів залежно від їх структури та вологості. Для кожного продукту знайдеться своя оптимальна температура від 35 до 70 °C. Перемикання режимів реалізовано надійним, механічним способом.
Також позбавлення від вологи сприяє тривалому зберіганню їжі без обов'язкового холоду, що дає змогу взяти джерки та фрипси із собою в дорогу або на природу.
Регулювання температури
Ви можете самостійно вибрати температуру в діапазоні 35-70 °C, щоб удосконалити процес випаровування вологи в тому форматі, який підходить саме цьому продукту. Залежно від структури, інгредієнт тримають у високотемпературному або більш щадному середовищі, щоб отримати або тверді хрусткі шматочки, або ж в'ялений варіант.
.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість піддонів: 5 піддонів.
Діаметр сушильного піддона: 32 см.
Висота сушильного піддона: 3 см.
Регулювання температури: 35-70 °C
Потужність, Вт: 300
Матеріал корпусу: Пластик
Керування: Механічне
Довжина кабелю: 1,2м
Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави, ковбаски та ін.
Колір білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holmer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 32 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 1 824,30 ₴









