
Сушарка для овочів фруктів м'яса риби 11,8 кг електрична Zelmer ZFD 1010 520вт 4 секції механіка дегідратор
3 594 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZFD 1010
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
· Потужність: 520 Вт
· 2 режими швидкості
· 4 прозорі лотки
· Завантаження 11,2 кг (2,8 кг на лоток)
· Механічний контроль
· Температура на 1 рівні: 35-45 oC, на 2 рівні – 50-60 oC
·
Потужність 520 Вт харчовий дегідратор має потужність 520 Вт. З такою потужністю ви заощадите багато часу на сушарці смачних грибів, овочів або фруктів. Ви також будете впевнені, що всі продукти будуть рівномірно та ретельно висушені та збережуть свій смак і аромат. Тепер ви можете використовувати їх на своїй кухні в будь-яку пору року.
4 регульованих сита Сушарка обладнана 4 регульованими за висотою ситами. Ця функція зручна, якщо ви хочете висушити великі шматочки фруктів, овочів або грибів. Матеріал, з якого виготовлений пристрій, не містить BPA, тому безпечний для вашого здоров'я.
Два налаштування повітряного потоку Двоступеневе регулювання потоку повітря гарантує повне висихання продуктів із різною вологістю. Тепер ви можете насолоджуватися сезонною їжею цілий рік.
Сита діаметром 30 см. Великий діаметр пристрою гарантує вільне та рівномірне сушіння. Кожен із сит здатний вмістити продукти загальною масою понад 2 кг. Тепер ви можете без турбот готувати свої улюблені здорові закуски.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр секцій | 300 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна продуктивність | 11.2 кг |
| Об`єм | 10 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Оснащення | Захист від перегріву Індикатор включення Регулювання висоти піддона |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 3 594 ₴







