
Пральна машина напівавтомат 7 кг вертикальна LIBERTON LWM-7000 PUMP віджимання центрифуга двобакова помпа
6 560 ₴
- Немає в наявності
- Код: LWM-7000 PUMP
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ПО ПРОМОПЛАТІ
ВІДПРАВКА ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ
ПЕРЕД ВІДПРАВЛЕННЯМ НОВОЮ ПОШТОЙ З НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТІЖ У РОЗМІРІ ВІД 800 ГРН (ОРІЄНТОВНО ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ В ОДНУ СТОРОНУ)
Пральна машина напівавтомат із вертикальним завантаженням білизни до 7 кг працює від колекторного мотора потужністю 380 Вт із ремінним передаванням, його клас A. Машина на три режими віджимає на швидкості 1350 об./хв. Керування механічного типу просте у використанні, ним можна налаштувати таймер і режим, вона з класом прання В. Зовні пральна машина без гострих кутів для безпеки, зроблена з ABS пластику. Бак розбірний із міцного пластику, його легко вимити або замінити. Завдяки наливному шлангу в комплектації, її можна відразу під'єднувати після купівлі.
Особливості:
- Напівавтоматичний тип
- Колекторний двигун
- Ремінне передавання
- Механічне керування
- Клас прання В
- Три режими роботи
- Пластиковий корпус
- Можна працювати без центрального водопостачання
- Гарантія 1 рік
- Білого кольору / люк чорний
Програми роботи:
- Прання
- Отжим
Тип Напівавтомат
Тип завантаження Вертикальне
Тип двигуна Колекторний
Тип передавання Ремінна
Тип керування Механічний
Максимальне завантаження, кг 7
Клас прання В
Кількість програм 2
Колір люка Чорний
Матеріал бака Пластик
Матеріал корпусу ABS пластик
Помпа Є
Можливість використовувати без центрального водопостачання Є
Клас захисту від протікання IPX4
Кабель живлення Є, з вилкою
Комплект постачання Пральна машина/Шланг наливний/Інструкція
Клас енергоспоживання A
Потужність під'єднання, Вт 380
Під'єднання до електромережі, В/Гц: 220/50</span>
Вага, кг: 15,3 Вага в упаковці, кг: 17,3
Габарити (ВхШхГ), мм 730х420х850
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Колір Білий/люк чорний
*Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | B |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей віджиму | 1 |
| Максимальна швидкість віджиму | 1350 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.3 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.38 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 3 |
| Особливості | З можливістю дозавантаження білизни, Портативна |
| Рівень шуму при пранні | 54 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон Шланг |
| Максимальне завантаження білизни | 7 |
| Потужність, Вт | 380 |
| Напруга | 220 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
- Ціна: 6 560 ₴






