
Мультиварка-скороварка 6 л з антипригарним покриттям ARDESTO MPC-P226 900 Вт 22 програми Мультикухар настроюйк
4 086 ₴
- Готово до відправки
- Код: MPC-P226
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Мультиварка-скороварка ARDESTO — це можливість втілювати власні кулінарні фантазії, насолоджуватися різноманітністю смаків і отримувати задоволення від приготування страв для сім'ї або друзів.
Чаша об'ємом 6 літрів
Модель обладнана литим алюмінієвим чашем зі стінками завтовшки 2 мм. Уся внутрішня поверхня ємності має протипригарне покриття. Ее об'єм становить 6 літрів — це можливість готувати багато порцій смачних страв для великої родини або кола друзів. Крім того, внутрішня чаша та паровий клапан легко знімаються, тому догляд за пристроєм буде напрочуд легким і зручним.
Мінімалістський світлодіодний дисплей
Корпус мультиварки-скороварки MPC-P226 з неіржавкої сталі з пластиковими елементами приховує гідну потужність — 900 Вт, так що процес приготування улюблених страв не займатиме багато часу. До того ж модель має мінімалістський світлодіодний дисплей і сенсорну панель керування, що передбачає зручність і простоту настроювання всіх параметрів приготування. У комплекті з пристроєм надається книга рецептів, , яка сповнена нових «смачних» ідей, тому точно стане в пригоді мало не на будь-якій кухні. Також для зручності в комплекті є мірна склянка та ложка для приготування.
22 програми
Для задоволення найрізноманітніших потреб користувачів передбачено 22 автоматичні програми, що дають змогу урізноманітнити повсякденне меню без зайвих зусиль. А шанувальникам експериментувати стане в пригоді програма «Свій рецепт», яка забезпечує можливість втілювати в життя найсміливіші кулінарніші фантазії.
Підтримка температури готових страв
Мультиварка-скороварка має функцію відкладеного старту (до 24 часов), , що дає змогу заздалегідь планувати власний час, наприклад, ввечері з роботи, вдома вже чекатиме смачної гарячої вечері. Не менш важлива і функція підтримки температури готових страв упродовж 12 годин — їжа готова до подавання в будь-який момент, навіть якщо гості занадто запізнюються.
Можливість вимкнення звукових сигналів
Мультиварка-скороварка ARDESTO має захисну систему, яка блокує запуск пристрою в разі, якщо кришка встановлена неправильно, у такий спосіб гарантуючи безпеку використання. Крім того, за потреби можна вимкнути всі звукові сигнали і насолоджуватися процесом приготування в тихій і спокійній атмосфері. Крім того, конструкцією передбачений захист від перегрівання.
Програми приготування: випічка, смаження, суп (м'ясо, риба, овочі), на парі (м'ясо, риба, овочі), тушкування (м'ясо, риба, овочі), тушкування, плове, варення, йогурт, паста, молочна каша, омлет, тахід, свій рецепт
Потужність 900 Вт
Лита алюмінієва чаша з протипригарним покриттям (6 л)
Світлодіодний дисплей
Сенсорна панель керування
22 автоматичні програми, зокрема «Свій рецепт»
Регулювання часу та температури приготування
Функція відкладеного старту (до 24 год)
Підтримка температури (до 12 год)
Блокування запуску у разі неправильно встановленої кришки
Захист від перегрівання
Знімна внутрішня чаша та паровий клапан для легкого очищення
Можливість вимкнення звукових сигналів
У комплекті: мірна склянка, ложка, книга рецептів
Тип: Мультиварка-скороварка
Загальний об'єм чаші, л: 6
Потужність, Вт: 900
Напруга, В: 220-240 (50/60 Гц)
Тип керування: Електронний
Кількість програм, шт.: 22
Додаткові функції: Програма Твій рецепт, підтримка температури, відкладений старт
Дисплей: LED
Колір: Сріблястий
Матеріал чаші: Алюміній з антипригарним покриттям
Комплектація
Мультиварка, чаша, мерный стакан, ложка для готовки, книга рецептов, контейнер для приготування на парі та підставка під нього, инструкция, шнур питания
Довжина кабелю, см: 100
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість програм приготування | 22 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 6 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Скороварка/мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Сіто | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 355 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімна верхня кришка Знімний паровий клапан |
| Потужність | 900 Вт |
| Ручні налаштування | Час Температура |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип (1) | Мультиварки-скороварки |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрівання |
| Мова меню | Український |
- Ціна: 4 086 ₴










