
М'ясорубка електрична 9 в 1 Zelmotor 489.82 1900 Вт 2.5 кг/хв насадки кебе ковбаса кубики тертки шатківниці
5 718 ₴
- Немає в наявності
- Код: 489.82
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична м'ясорубка Zelmotor 489.82 — це високопродуктивний та багатофункційний пристрій для оброблення м'яса та інших продуктів.
Потужність: М'ясорубка Zelmotor 489.82 обладнана потужним електродвигуном потужністю 1900 Вт, що забезпечує високу продуктивність і ефективність під час оброблення продуктів.
Продуктивність: Пристрій здатний обробити до 2.5 кг продуктів за хвилину, що робить його ідеальним вибором для приготування великих обсягів фаршу, ковбас, кебе та інших продуктів.
Прогумовані ніжки: Прогумовані ніжки забезпечують стійкість м'ясорубки на робочій поверхні та запобігають ковзанню під час роботи.
Три типи решіток (сеток): До комплекту входять три типи решіток із неіржавкої сталі діаметром 2,7 мм, 4 мм і 8 мм.
Насадки шатківниця та тертка: До комплекту м'ясорубки входять насадки для шаткування (ламатиками, для великої, для дрібної) та тертки (для драніків), що дає змогу швидко готувати інгредієнти для салатів та інших страв.
Насадка для ковбаси: З насадкою для приготування ковбаси ви можете створювати власні ковбасні вироби з різними смаковими добавками.
Насадки для кебе: М'ясорубка комплектується насадками для приготування кебе, що дає змогу вам створювати цю традиційну страву арабської кухні.
Насадка для нарізування кубиками: за допомогою цієї насадки можна легко приготувати салат або гарнір.
Корпусні деталі м'ясорубки виготовлені з міцного харчового пластику, тубус зі шнеком — з алюмінієвого сплаву, ножі та решітки — загартованої легованої сталі.
М'ясорубка має запобіжну муфту для захисту двигуна від пошкоджень у разі блокування.
Прилад також має зручний шнур для намотування навколо корпусу з місцем для під'єднання мережевого кабелю.
Передбачена профільована вбудована ручка для зручного й безпечного перенесення пристрою.
М'ясорубка Zelmotor 489.82 надає видатну продуктивність і безліч функцій для оброблення м'яса та інших продуктів. Вона може бути незамінним помічником на кухні для швидкого приготування різних страв.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: пластик
- Насадки: для ковбасних виробів, для тертки/шинківки, для кебе, для нарізання кубиками
- Максимальна потужність, Вт: 1900
- Сфера використання: для дому
- Продуктивність, кг/хв: 2,5
- Реверс (зворотний хід): немає
- Захист від перегрівання: є
- Кількість решіток: 3 шт
- Колір: білий
- Комплектація: м'ясорубка, ніж, 3 диски, насадка для кеббе, насадка для ковбас, 4 насадки для шинкування та тертки, насадка для нарізування кубиками, пластиковий лоток — м'ясоприймач, пластиковий штовхач, безпечна запобіжна муфта, інструкція
- Габарити (ВхШхГ): 37.5 х 27.8 х 25,5 см
- Вес, кг: 4,9
- Країна реєстрації бренда: Польща
- Гарантія: 12 місяців
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmotor |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1900 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.5 кг/хв |
| Реверс | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Ширина | 278 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908261503726 |
| Вага (кг) | 4.9 |
| Габарити (ВхШхГ) | - |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 1900 |
| Діапазон продуктивності, кг/хв | до 2.5 |
| Додаткові характеристики | Профільована вбудована ручка Прогумовані ніжки Захист від перегрівання Великий вибір різних насадок Просте керування |
| Кількість насадок | 6 |
| Комплектація | М'ясорубка в розібраному вигляді 1 шт Насадка для кебе 1 шт Насадка для ковбас 1 шт Насадка для нарізування кубиками 1 шт Решітки 3: 2,7 мм, 4 мм, 8 мм / Барабани тертки/шинка: 4 шт Насадка соковичавниця для томатів (з пластиковим лотком) 1 шт. |
| Макс. потужність при блокуванні двигуна, Вт | 1900 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Кеббе Для тертки/шинківки Для нарізання кубиками Соковичавниця/томат Для фашу |
| Решітки | 3 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 5 718 ₴






