
М'ясорубка електрична 5 в 1 Zelmer ZMM3502B 2400 Вт 1,7 кг/хв реверс шнек метал ковбаса тертка шатківниця
4 882 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZMM3502B
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична м'ясорубка ZELMER ZMM3502B — це потужний і функціональний пристрій для оброблення різних типів продуктів і приготування різноманітних страв.
Потужність: М'ясорубка ZELMER ZMM3502B обладнана потужним електродвигуном потужністю 2400 Вт, що робить її здатною легко справлятися з різними типами продуктів і м'яса. Ця потужність забезпечує високу продуктивність і ефективність оброблення.
Продуктивність: Ця м'ясорубка має високу продуктивність і здатна обробити до 1,7 кг продуктів за хвилину. Це дає змогу вам швидко приготувати м'ясо, фарш, ковбаси та інші продукти.
Реверс: Функція реверсу дає змогу змінювати напрямок обертання ножів м'ясорубки. Це особливо корисно, якщо продукти застрягають або потрібно розблокувати насадки. Реверс спрощує обслуговування пристрою.
Прогумовані ніжки: Прогумовані ніжки збільшують стійкість м'ясорубки на робочій поверхні та запобігають ковзанню під час роботи, гарантуючи безпеку.
Насадка для ковбаси: До комплекту м'ясорубки входить насадка для приготування ковбаси. З її допомогою ви можете легко створювати власні ковбасні вироби з різними смаковими добавками.
2 типи решіток: До комплекту приладу входять 2 решітки (сита) з неіржавкої сталі для подрібнення з різним діаметром комірок, що дає змогу адаптувати текстуру м'яса до індивідуальних переваг. Універсальна решітка із середнім розміром комірок добре підходять для багатьох кулінарних рецептів. Під час приготування соковитих домашніх бургерів треба вибирати решітку з великими комірками.
Насадки для шаткування: Прилад також обладнаний двобарабанним подрібнювачем (чипси, для картоплі), що забезпечує додаткову універсальність і розширює кулінарні можливості.
Двостороннє лезо: До комплекту також входить двосторонній ніж, яким дуже зручно користуватися завдяки його унікальній конструкції. Незалежно від того, як ви його зберете, він завжди працюватиме правильно. Надійне та функціональне рішення для повсякденного використання.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: пластик
- Насадки: для ковбасних виробів, для тертки/шитківниці
- Максимальна потужність, Вт: 2400
- Сфера використання: для дому
- Продуктивність, кг/хв: 1,7
- Реверс (зворотний хід): є
- Кількість решіток: 2
- Колір: білий
- Комплектація: м'ясорубка, шнек, лоток, штовхач, 2 решітки, ніж, насадка для ковбас, насадка-тертка з 2 барабанами, інструкція
- Країна реєстрації бренда: Польща
- Габарити (ВхШхГ): 21х18 х 18 см
- Вага, кг: 2
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Максимальний час безперервної роботи | 10 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2400 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.7 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для шинкування | 2 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908269349937 |
| Вага (кг) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | - |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 2400 |
| Діапазон продуктивності, кг/хв | до 1.7 |
| Додаткові характеристики | Металевий редуктор Функція реверсу Прогумовані ніжки Матеріал лотка: пластик Час безперервної роботи: 10 хв |
| Кількість насадок | 3 |
| Комплектація | М'ясорубка в розібраному вигляді 1 шт Насадка для ковбас 1 шт Решітки 2 шт Насадка-терка 2 шт Інструкція з експлуатації 1 шт Гарантійний талон (в кінці інструкції) |
| Макс. потужність при блокуванні двигуна, Вт | 2400 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для тертки/шинкарки |
| Решітки | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 4 882 ₴









